اخبار آلتکویناخبار اتریوماخبار بلاکچین

اعلام آمادگی تتر و USDC؛ تنها از اتریوم گواه اثبات سهام حمایت می‌کنیم

در حالی که مرج اتریوم لحظه به لحظه نزدیک‌تر می‌شود، بحث پشتیبانی پلتفرم‌ها از انتقال اتریوم به اثبات سهام داغ و داغ‌تر می‌شود. روز گذشته USDC و تتر در بیانیه‌هایی موضع خود را اعلام کردند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، روز گذشته بنیاد سیرکل (Circle)، شرکت صادرکننده استیبل کوین USDC، اعلام کرد از مرج اتریوم و انتقال آن به اثبات سهام (PoS) حمایت می‌کند. ساعاتی بعد شرکت تتر، صادرکننده استیبل کوین اول بازار رمزارز نیز حمایت خود از مرج اتریوم را اعلام کرد.

شرکت سیرکل در بیانیه خود نوشت:

USDC به یکی از ارکان اصلی برای نوآوری‌های دیفای اتریوم تبدیل شده است. استیبل کوین USDC پذیرش راهکارهای لایه ۲ را تسهیل کرده و به گسترش موارد استفاده و قابلیت‌هایی که وابسته به شبکه اتریوم بوده کمک کرده است. ما مسئولیتی را که در قبال اکوسیستم اتریوم و کسب‌وکارها، توسعه‌دهندگان و کاربران نهایی وابسته به USDC داریم درک می‌کنیم و قصد داریم کار صحیح را انجام دهیم.

پس از اعلام رسمی سیرکل، تتر هم رسما پشتیبانی خود از به روز رسانی پیش روی اتریوم و تغییر مکانیسم استیبل کوین USDT بر روی شبکه اتریوم به بلاک چین مبتنی بر PoS را تایید کرد.

تتر ادغام را یکی از «مهم‌ترین لحظات در تاریخ بلاک چین» نامید و گفت:

تتر معتقد است که برای جلوگیری از هرگونه اختلال در جامعه، به ویژه هنگام استفاده از توکن‌های USDT در پروژه‌ها و پلتفرم‌های DeFi، انتقال به PoS امری مهم است تا باعث ایجاد سردرگمی و آسیب در اکوسیستم نشود. ما فرایند انتقال را طبق برنامه‌ریزی رسمی اتریوم پیش خواهیم برد و معتقدیم یک انتقال راحت و روان برای سلامت بلندمدت اکوسیستم DeFi و پلتفرم‌های آن، از جمله آن‌هایی که از توکن‌های ما استفاده می‌کنند، ضروری است.

به گزارش میهن بلاکچین، روز گذشته نیز چین لینک اعلام کرد پس از مرج اتریوم از فورک‌هایی که در این شبکه ایجاد خواهد شد حمایت نمی‌کند و تنها بر روی شبکه اصلی اتریوم به فعالیت ادامه خواهد داد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا