اخبار آلتکوین

علت رشد بازار کریپتو از جمله قیمت میم‌کوین‌ها چه بود؟

روز گذشته، اکثر میم کوین‌ها به خاطر عوامل متعددی که احساسات بازار را تقویت می‌کنند، افزایش قیمت را تجربه کردند. تقریبا تمام میم کوین‌ها از جمله پپه، شیبا، دوج کوین، WIF و بقیه رشد قیمتی بیش از ۱۰٪ را ثبت کرده‌اند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، اگرچه بازیابی گسترده در بازار کریپتو می‌تواند دلیل بهبود اخیر باشد، عوامل دیگری نیز ممکن است به سود این بخش عمل کرده باشند. در اینجا ما دلایل احتمالی افزایش اخیر قیمت در بخش میم کوین‌ها را بررسی می کنیم.

اخبار بازپرداخت FTX احساسات بازار را تقویت کرده است

بازار ارزهای دیجیتال از دیروز نشانه‌هایی از خوش‌بینی را نشان داد. برخی از تحلیلگران به احتمال تزریق نقدینگی به بازار به عنوان محرک اصلی اشاره می‌کنند. شایعاتی در مورد FTX منتشر شده که احتمالا این صرافی ۱۶ میلیارد دلار را بین مشتریان سابق خود توزیع می‌کند.

در همین حال، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که بخش قابل توجهی از این پول نقد می‌تواند به بازار ارزهای دیجیتال بازگردد و رشد قیمت را تقویت کند. به نظر می‌رسد این نگاه مثبت، خوش‌بینی بازار را افزایش داده و همین موضوع قیمت‌های میم کوین‌ها نیز افزایش داده است.

قابل ذکر است، سرمایه‌گذاری مجدد توسط این افراد در بازار رمزارزها، می‌تواند فشار خرید قابل توجهی ایجاد کرده و قیمت‌ها را افزایش دهد. در حالی که هنوز تاثیر دقیق آن مشخص نیست، حتی بازگشت بخشی جزئی از این سرمایه می‌تواند باعث رشد خوبی در کل بازار ارزهای دیجیتال باشد، چه برسد به میم کوین‌ها.

افزایش ورود سرمایه به ETF‌های اسپات بیت کوین و پیش‌بینی تایید ETF اسپات اتر

ETF اسپات بیت کوین ایالات متحده در ۶ جولای (۱۶ تیر) ۱۴۳.۱ میلیون دلار ورودی ثبت کرد که نشان می‌دهد موسسات احتمالا اعتماد خود را به بازار ارز دیجیتال باز یافته‌اند. این امر باعث تقویت بازار کریپتو و همچنین میم کوین‌ها شده است.

از سوی دیگر، پیش‌بینی تایید ETFهای اسپات اتریوم توسط سازمان بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در اواسط جولای نیز باعث افزایش اعتماد به بازار شده است. بازار منتظر شروع روند صعودی آلت‌کوین‌ها و همچنین موج جدیدی از اعتماد به میم‌کوین‌ها پس از تایید ETF اتریوم است.

VanEck اولین شرکت در ایالات متحده بود که برای ETF سولانا به سازمان بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درخواست داد. این حرکت نیز اعتماد به بازار ارزهای دیجیتال را تقویت کرده و قیمت توکن سولانا و همچنین میم کوین‌های مبتنی بر شبکه سولانا را افزایش داده است.

همچنین، VanEck در شبکه اجتماعی X، یک پست رمزآلود به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد این شرکت سولانا را به مجموعه خود اضافه کرده است. این شرکت در ۶ جولای (۱۶ تیر) در پستی نوشت:

من توکن SOL گرفتم، اما سرباز (Soldier) نیستم.

این جمله در واقع بازی با کلمات اما با چندین لایه معنی است. عبارت «من یک سرباز نیستم» بازتاب یک جمله معروف از ترانه‌ای معروف است که احتمالا ون اک قصد داشته برای جلب توجه و ایجاد یک تماس فرهنگی آشنا از آن استفاده کند. همچنین، این جمله ممکن است به این معنا باشد که در حالی که این شرکت سولانا را نگه می‌دارد، درگیر معاملات تهاجمی یا رفتار سفته بازانه‌ نیست که اغلب با «سربازان» در بازار مرتبط است که فعالانه برای دستیابی به منفعت مبارزه می کنند. همچنین ممکن است نشان دهد که آنها کورکورانه از روند یا تبلیغات پیروی نمی‌کنند، بلکه رویکرد استراتژیک یا محتاطانه‌تری دارند.

به طور کلی، این بیانیه روشی هوشمندانه برای VanEck است تا بیان کند که این شرکت در سولانا سرمایه‌گذاری کرده است، در حالی که رویکرد یا استراتژی خود را از سرمایه‌گذاران تهاجمی یا دنبال‌کننده روند در بازار متمایز می‌کند.

منبع
کوین گیپ

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا