اخبار خارجی

افزایش نوسان قیمت XRP با شروع اهدای رایگان توکن Spark

قیمت توکن (xrp) ریپل با آغاز ایردراپ توکن Spark به شدت دارای نوسان شده است.

  • امروز ۲۲ آذر، شبکه Flare با حساب کوین های xrp هر فرد، اهدای رایگان توکن Spark خود را انجام می‌دهد.
  • تعداد نهنگ‌های XRP که ۱۰ میلیون توکن یا بیشتر در دست دارند، به بالاترین حد خود رسیده است.
  • علیرغم افزایش فشار خرید، قیمت XRP ریپل همچنان در محدوده باریکی در حال نوسان است.

سرمایه‌گذاران در حال خرید مقدار زیادی کوین XRP هستند تا بتوانند معادل آن توکن Spark از طریق ایردراپ بدست آورند.

آغاز ایردراپ توکن Spark

نحوه دریافت ایدراپ ریپل توکن Spark

کاربرد بلاکچین ریپل با شروع به کار شبکه Flare و ایردراپ توکن Spark افزایش خواهد یافت. شبکه Flare قرار است عملکردی مانند اتریوم را به ریپل بدهد که مواردی مانند قراردادهای هوشمند و برنامه‌های بلاکچینی را معرفی می‌کند. شبکه فلر می تواند به عنوان پروتکلی قابل اعتماد میان بلاکچین ریپل و باقی شبکه ها کار کند


بیشتر بخوانید : نحوه دریافت ایردراپ توکن اسپارک ؛ رمز ارز شبکه Flare + ویدیو


این پروژه توضیح می‌دهد که Flare ممکن است اولین فورک کاربردی باشد که به موجب آن شبکه اصلی از طریق افزایش کاربرد سود می‌برد.

دارندگان XRP می‌توانند امروز با snapshot موجودی خود برای آماده سازی برای ایردراپ سال آینده شرکت کنند. این شبکه به شما Spark‌‌ها را با نسبت یک به یک با دارایی های XRP فعلی خود هدیه می‌دهد.

به دلایل فنی، سرمایه‌گذاران همچنین باید یک حساب در صرافی یا کیف پول اتریوم داشته باشند که از ایردراپ توکن Spark پشتیبانی کند. کیف‌پول‌های سازگار شامل متامسک، لجر و بسیاری دیگر از کیف پول‌ها هستند. صرافی‌های سازگار نیز شامل بایننس، Coinbase ،Kraken ،Poloniex ، OKEx و غیره هستند.

ورود عظیم سرمایه‌گذاران

طی چند روز گذشته ، بیش از ۱.۷ میلیارد توکن XRP در آماده‌سازی snapshot به کیف پول‌های شناخته شده صرافی‌ها منتقل شده است. علاوه بر این، تعداد “نهنگ ها” که حداقل ۱۰ میلیون XRP را در اختیار دارند، افزایش یافته و به بالاترین سطح خود یعنی ۳۳۹ رسیده است.

اگرچه افزایش تقاضا برای افزایش کوتاه مدت قیمت بسیار امیدوارکننده به نظر می رسد، اما ارزش بازار توکن آن بدون ایجاد یک مسیر مشخص برای حرکت بعدی، هنوز در حال نوسان است.

احتمال وجود نوسان زیاد در آینده

حرکات قیمت XRP طی سه هفته گذشته منجر به ایجاد یک مثلث متقارن در نمودار ۴ ساعته دارایی شده است. یک خط روند نزولی همراه با اوج‌های موقت تشکیل شده است، در حالی که یک خط روند دیگر به صورت صعودی همراه با پایین‌ترین سطح نوسانات ایجاد شده است.

با اندازه گیری فاصله وسیع ترین دامنه مثلث و افزودن آن به نقطه شکست، این الگوی فنی هدف بالقوه را بیش از ۴۰٪ تخمین می‌زند. اگر XRP از مقاومت پیش رو ۰.۵۹ دلاری عبور کند، این می‌تواند جهشی در فشار خرید ایجاد کند و ارزش بازار آن را به ۰.۸۰ دلار یا بالاتر برساند.

قیمت XRP

مثلث‌های متقارن می‌توانند به عنوان الگوی ادامه روند صعودی رشد کنند، اما همچنین می‌توانند به صورت الگوی معکوس نیز شکل بگیرند. بنابراین، سرمایه گذاران باید به سطح پشتیبانی ۰.۵۱ دلار توجه کنند ، زیرا اگر این سطح، از بین برود و اگر این اتفاق بیفتد، ارزش بازار XRP می‌تواند با ۴۲٪ کاهش به ۰.۳۰ دلار برسد. اما باید دید نتیجه واقعی چه خواهد شد.

اگر شما نیز در ایردراپ توکن Spark شرکت کرده‌اید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع
cryptobriefing

نوشته های مشابه

17 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا