اخبار خارجی

تحلیل قیمت ریپل (XRP)؛ روند حرکتی به کدام سمت پیش خواهد رفت؟

چند روزی است که قیمت سومین ارز دیجیتال بزرگ از لحاظ ارزش بازار به کمتر از ۰.۲۰ دلار رسیده است. در حال حاضر معامله کنندگان معتقدند که قیمت XRP در آستانه کاهش است، زیرا الگوی نزولی گوِه صعودی را شکسته است. در ادامه به نکته ای می‌پردازیم که باید منتظر آن بود.

شکستن روند صعودی

یکی از معامله کنندگان به اسم دیوید اسمیت (David Smith) بیان کرده بود که XRP در حال ایجاد الگوی نزولی گوِه صعودی است، اما اکنون وی تایید کرده است که این کوین الگوی مورد نظر را شکسته است و در حال کاهش قیمت می‌باشد. وی معتقد است که روند نزولی پیش روی XRP قرار دارد. وی در این خصوص گفت:

من درباره گزینه دوم گوِه صعودی هشدار دادم و اکنون نیز شاهد این هستیم که الگوی مورد نظر را شکسته است. من انتظار روند نزولی بیشتری دارم.

از دست دادن سطح حمایتی مهم

یکی دیگر از معامله کنندگان به اسم الکس کلی (Alex Clay) نظر مشابهی دارد و در این خصوص گفته است که XRP سطح حمایتی مهمی را از دست داده است و اکنون در روند نزولی پیش می‌رود.
یکی از کاربران توییتر به اسم CryptøManiac101 بیان کرده است که بازار ارز دیجیتال و بازار بورس در آستانه روند نزولی شدید هستند. از این رو، گفته است که XRP احتمالا ابتدا به قیمت ۰.۲۴ دلار افزایش یافته و سپس به قیمت ۰.۰۶ دلار سقوط می‌کند.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا