اخبار خارجی

تسلا محصول سوت کلکسیونی خود را تنها به وسیله دوج کوین به فروش می‌رساند

طبق اطلاعات موجود در بخش محصولات جدید شرکت تسلا که در روز چهارشنبه منتشر شده است، این شرکت سازنده خودروهای برقی و الکترونیکی سوت جدید به اسم Cyberwhistle با الهام از مجموعه خودروهای آینده نگرانه خود به اسم Cybertruck عرضه کرده است که فقط با پرداخت دوج کوین می‌توان آن را خریداری کرد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، شرکت تسلا در خصوص عرضه محصول جدید خود نوشته است:

این سوت به اسم سایبر ویسل (Cyberwhistle) با الهام از سایبرتراک ساخته شده و در تعداد محدودی عرضه شده است. سایبر ویسل در دسته آیتم‌های کلکسیونی پرمیوم قرار دارد و از استیل ضدزنگ ساخته شده است. سوت سایبر ویسل این ویژگی را در اختیار دارد تا کاربردهای بیشتری به آن اضافه شود.

تمام موجودی این سوت فروخته شده است و انتظار می‌رود که محصولات فروخته‌شده طی ۴ الی ۶ هفته آتی ارسال شوند. در همین خصوص، شرکت تسلا خریداران را ملزم کرده است تا برای خرید این سوت فقط دوج کوین پرداخت کنند. در حال حاضر قیمت سایبر ویسل ۱۰۰۰ دوج کوین تقریبا معادل با ۶۰ دلار است. هزینه مالیات و ارسال نیز در این قیمت لحاظ شده است.

تسلا اعلام کرده است که در حال حاضر، دوج کوین تنها رمزارزی است که برای فروش محصولات منتخب خود می‌پذیرد. همانند سایر تراکنش‌های رمزارزها، در صورتی که مقدار تراکنش‌ها کمتر یا بیشتر باشد یا رمزارز دیگری به غیر از Dogecoin به آدرس تسلا ارسال شود، هزینه پرداخت‌شده غیرقابل بازگشت است. کاربران برای پرداخت و خرید کالاهای تسلا باید کیف پول Dogecoin در اختیار داشته باشند. تسلا در این خصوص گفته است:

خریداران موظف هستند تا در خصوص پرداخت و ارسال صحیح دوج کوین اطمینان حاصل کنند.

ایلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا یکی از طرفداران برجسته دوج کوین به شمار می‌آید. وی سال گذشته مدعی شده بود که Dogecoin برای پرداخت‌ها و تراکنش‌ها بهتر از بیت کوین است. پس از تسلا، شرکت SpaceX نیز از ماه می، پذیرش دوج کوین به عنوان روش پرداخت برای فروش محصولات خود را آغاز کرده است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا