اخبار عمومی

رشد قیمت Zcash به دنبال ثبت درخواست گری اسکیل برای یک ETF مبتنی بر حریم خصوصی

شرکت گری اسکیل، روز سه‌شنبه برای راه‌اندازی یک صندوق قابل معامله بورسی (ETF) با محوریت حفظ حریم خصوصی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) درخواست داد. در پی اعلام این خبر، قیمت توکن Zcash حدود ۲۰٪ افزایش یافت.

به نقل از کریپتو نیوز، ETF حریم خصوصی گری اسکیل به دنبال بازتاب عملکرد پنج زیرمجموعه است. این زیر مجموعه‌ها شامل شرکت‌هایی هستند که در زمینه امنیت و حفاظت از داده‌ها، حریم خصوصی داده‌ها و خدمات امنیت سایبری فعالیت می‌کنند. بر اساس پرونده ارسال شده به SEC که توسط دیوید لاوال (David LaValle)، رییس بخش ETFهای گری اسکیل ارائه شده است، محصولاتی که شامل بلاکچین، هوش مصنوعی و راه حل‌های محاسبات اج هستند نیز شامل این زیر مجموعه‌ها می‌شوند.

ETF حریم خصوصی گری اسکیل

این ETF شامل دارایی‌های دیجیتال حریم خصوصی هم خواهد بود. در حال حاضر، این پرونده نشان می‌دهد تراست زی کش گری اسکیل (ZCSH) در این دسته حضور دارد. همچنین، در این پرونده اشاره شده است که ۱۰٪ از این صندوق به موضوع فرعی پروتکل حفظ حریم خصوصی اختصاص داده شده است.

نیت گراچی (Nate Geraci) در پستی در پلتفرم X به این موضوع اشاره کرد و آن را یک حرکت هوشمندانه از سوی گری اسکیل برای گسترش مجموعه ETFها نامید.

توییت نت گراچی
منبع: X

در حال حاضر، جدول زمانی برای تصمیم کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد تایید این ETF نامشخص است.

Zcash یک دارایی دیجیتال است که برای اولویت دادن به حریم خصوصی و ناشناس بودن طراحی شده است. کاربران این توکن می‌توانند بدون افشای جزییات حساس مانند آدرس فرستنده و گیرنده یا مبلغ منتقل شده، تراکنش‌ها را انجام دهند.

در این پرونده آمده است که ZCSH بطور غیرفعال در Zcash سرمایه‌گذاری می‌کند. هدف این صندوق ETF این است که به سرمایه‌گذاران راهی برای دسترسی به فرصت‌های سرمایه‌گذاری در Zcash، اجتناب از پیچیدگی‌های مرتبط با خرید آن، ذخیره‌سازی و ایمن‌سازی مستقیم توکن Zcash را ارائه دهد.

در پی اعلام این خبر، قیمت توکن Zcash با رشد قابل توجهی مواجه شده است.

نمودار قیمت Zcash در تایم فریم ۱ ساعته
نمودار قیمت Zcash در تایم فریم ۱ ساعته؛ منبع: تریدینگ ویو

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا