اخبار بیت کویناطلاعیه صرافی

1000 میلیون دلار بیت کوین به صرافی های بایننس، بیتفینکس و بیتمکس تزریق شد!

در سوم سپتامبر، کاربر Reddit سیک سیلک، اشاره کرد که تقریبا ۱۰۰۰ میلیون دلار بیت کوین به صرافی های Bitfinex، Binance و BitMEX منتقل شده است. این امر هنگامی که نشانه هایی حاکی از آغاز روند افزایشی در بازار ارزهای دیجیتالی وجود دارد، امری قابل توجه است.

این کاربر در مورد چگونگی این انتقال صورت گرفته توضیح می‌دهد. با توجه به بیانات این کاربر، تاریخ حساب اصلی که این پول به آن واریز شده است سال ۲۰۱۴ است و او معتقد است که این حساب به نحوی به حسابهای جاده‌ی ابریشم (Silk Road) متصل بوده است.

برای جلوگیری از ردیابی، بیت کوین ها به حسابهای مختلفی انتقال یافته اند. هر بخش حدود ۱۰۰ کوین بوده که توسط کیف پولهای زیر مجموعه جدا شده اند. این کیف پولها پس از اینکه چهار سال غیرفعال بودند و هیچ تراکنشی انجام نشده بود، به مدت چهار روز فعال شدند. علاوه بر این، میزان پولی که از کیف پولهای اصلی منتقل شده تقریبا ۸۴۴ میلیون دلار است. این میزان بدون توجه به بیت کوین کش و سایر شاخه های این ارز دیجیتالی است. این کوین ها ابتدا به ۶۰ هزار قسمت تقسیم شدند و سپس به ۳۰ هزار قسمت تقسیم شدند. این بخش ها در طول زمان کاهش یافته و به ۱۰۰ قسمت رسیده است.

واضح نیست که صاحب  این کیف پول قصد فروش و یا انتقال این کوین ها را داشته باشد. اما، با توجه به آخرین اطلاعات بدست آمده، این کوین ها در طی ۱۰ روز گذشته به Bitfinex، Binance و BitMEX منتقل شده اند.صاحب این کیف پول بیش از ۱۱۱۱۴ بیت کوین را به Bitfinex، یکی از پیشرو ترین پلتفرمهای صرافی ارزهای دیجیتالی که اخیرا به علت توقف خدمات تجاری، زیر ذره بین منتفدان و تحلیلگران بوده، منتقل کرده است.

مالک کیف پول بیش از ۴۴۲۱ بیت کوین را به Binance، بزرگترین پلتفرم صرافی ارزهای دیجیتالی از نظر حجم معاملات و بیش از ۲۱۰ بیت کوین به BitMEX، پلتفرم صرافی پیشرو در تجارت بیت کوین منتقل کرده است. همچنین این کاربر ادعا کرد که ۳۵۰ بیت کوین دیگر نیز به BitMEX منتقل شده است. این  اتفاق در تضاد با بیانیه وزارت دادگستری ایالات متحده آمریکا است. در ماه اکتبر سال ۲۰۱۷، آنها ادعا کردند که تمام بیتکوین هایی که پس از بسته شدن فروشگاه آنلاین مواد مخدر Silk Road کشف شده بودند را فروخته اند. گفته می‌شود این بیت کوین ها در یک سری از مزایده ها فروخته می‌شود.

دولت ایالات متحده آمریکا بیش از ۴۳.۲ میلیون دلار در برابر مبادله کوین ها دریافت کرد. علاوه بر این، تیم دراپر، یک سرمایه دار بزرگ، گزارش داد که بیش از ۳۰،۰۰۰ بیت کوین را در قیمت های مناسب خریده است. با این حال، انتقال این میزان ارز به پلتفرم های صرافی مذکور به نظر نمی‌رسد که روی ارزش بیت کوین تاثیر داشته باشد.

با توجه به CoinMarketCap، در زمان انتشار این خبر بیت کوین به ارزش ۷۲۷۴ دلار با بازاری به ارزش ۱۲۵ میلیارد دلار معامله شد و در طی۷ روز گذشته رشد قابل توجهی ۷ درصدی داشته است.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا