۱۰۰ درصد کیف پول های چین لینک در سود هستند

طبق گزارش اخیر شرکت تحلیلی IntoTheBlock، روند صعودی چین لینک شرایط غیرعادی را به وجود آورده است که طی آن، کل موجودی این رمز ارز در حال حاضر سودآور است.

این معیار صرفا گویای مقایسه‌ای بین قیمت کنونی این رمز ارز و قیمت خریداری شده توسط سرمایه‌گذاران است. اگر قیمت کنونی بیشتر باشد، دارایی مورد نظر در سود قرار دارد و اگر قیمت کنونی کمتر باشد دارایی مورد نظر در ضرر است. هم‌چنین اگر قیمت کنونی برابر با قیمت خریداری‌شده باشد، دارایی مورد نظر در شرایط سربه‌سر قرار دارد.

درصد موجودی در سود و ضرر چین لینک

لایت کوین و بیت کوین در سود ۴۷ و ۹۰ درصدی

طبق گزارش IntoTheBlcok، در حال حاضر کل موجودی توکن لینک (LINK) در سود قرار دارد. به عنوان مقایسه می‌توان گفت که تقریبا ۹۰ درصد بیت کوین و ۴۷ درصد لایت کوین در سود قرار دارند.

چطور ممکن است که ۱۰۰ درصد آدرس‌ها همزمان در سود قرار داشته باشند؟ این شرایط برای هر دارایی، غیرعادی است و به دلیل روند صعودی پارابولیک این رمز ارز است. هر معامله به خریدار و فروشنده نیاز دارد، بنابراین از نظر تئوری بعضی از آدرس‌ها باید در شرایط سربه‌سر قرار داشته باشند.

این احتمال وجود دارد که قیمت در صرافی‌ها افزایش یافته باشد بدون آنکه برداشتی به کیف پول‌ها انجام شده باشد. درصد آدرس‌هایی که در سود قرار ندارند بسیار اندک و نزدیک به صفر است.

از طرف دیگر چین لینک در مسیر ثبت رکورد قیمت خود قرار دارد، اما اندیکاتورهای مختلف فاندامنتال و تکنیکال نشان می‌دهند که این رمز ارز در آستانه اصلاح قیمت قرار دارد.

چین لینک پس از روند صعودی خود، توجه بازار را به خود جلب کرد. LINK توانست در تاریخ ۴ آگوست به رکورد قیمت ۹.۷ دلار برسد. افزایش تدریجی قیمت LINK از دید سرمایه‌گذاران، معامله‌کنندگان و صاحب‌نظران پنهان نمانده است.

افزایش چشمگیری در فعالیت‌ها و حضور چین لینک در شبکه‌های اجتماعی ثبت شده است. بیش از ۳۵.۷ میلیون تعامل در شبکه‌های اجتماعی طی ۲۴ ساعت گذشته ثبت شده است که افزایش ۱۰۵ درصدی نسبت به دو روز قبل را نشان می‌دهد. نکته مهم این است که تقریبا ۶۸ درصد این تعاملات، خوش‌بینانه بوده‌اند.

افزایش نظرات و صحبت‌ها پیرامون توکن اوراکل‌های غیرمتمرکز را می‌توان مهم‌ترین عامل روند صعودی کوتاه‌مدت قیمت چین لینک دانست. معمولا هنگامی که خرده معامله‌کنندگان به دلیل افزایش قیمت به رمز ارز خاصی توجه می‌کنند، به اصلاح شدید قیمت منجر می‌شود. این شرایط ممکن است برای چین لینک نیز صادق باشد.

باید به این نکته نیز توجه کرد که چین لینک در حال حاضر در شرایط افزایش قیمت قرار دارد، بنابراین احتمال روند صعودی بیشتر نیز آن چنان دور از ذهن نیست. اگر سفارشات خرید ادامه یابد، قیمت این رمز ارز ممکن است به ۱۱ دلار برسد.


منبع cointelegraph
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال نظر