اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار بیت کوین

با کاهش قیمت بیت کوین، تعداد آدرس‌های در ضرر به ۱۷.۵ میلیون آدرس رسید

از اواسط ژوئن (اواخر خرداد) که قیمت بیت کوین تا محدوده ۱۷٬۶۰۰ دلار ریزش داشت، این ارز رشد امیدوارکننده‌ای را آغاز کرد؛ به طوریکه تقریبا ۲ ماه بعد به ۲۵٬۲۰۰ دلار نیز دست یافت. با این حال دو هفته اخیر بازار بیتکوین شرایط خوبی را سپری نکرد و معیارهای چندان مثبتی را از خود به جای نگذاشت.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، تعداد آدرس‌های بیت کوین که در ضرر هستند به ۱۷.۵ میلیون رسیده است. آمارها نشان می‌دهد ۱.۵ میلیون آدرس فقط طی چند روز اخیر وارد ضرر شده‌اند. در زمان نگارش این مقاله، میانگین متحرک هفت روزه (7MA) کیف پول‌هایی که در ضرر هستند بیش از ۱۷.۵ میلیون بوده و نسبت به ماه گذشته بیشتر است.

تعداد آدرس‌های بیت کوین که در ضرر هستند
تعداد آدرس‌های بیت کوین که در ضرر هستند منبع:‌ گلسنود

آمارها نشان می‌دهد در ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد ۱۴۰۱) ۲۰۹.۵ میلیون دلار متعلق به معامله‌گران دارای پوزیشن‌های خرید (Long) و ۳۰ میلیون دلار متعلق به معامله‌گران دارای موقعیت‌های فروش (Short) در صرافی‌ها لیکویيد شدند.

حجم معاملات لیکوئيد شده در صرافی‌ها
حجم معاملات لیکوئيد شده در صرافی‌ها منبع:‌ گلسنود

رکت کپیتال (Rekt Capital) تحلیلگر مشهور بازار رمزارز، اولین بسته شدن کندل بیت‌کوین زیر میانگین متحرک ۲۰۰ هفته‌ از جولای (تیر) را در توییتر خود به تصویر کشید. تحلیل گر دیگری نوشت دارایی‌های ریسکی با مقاومت مواجه شده‌اند در حالی که دلار همچنان رو به رشد است.

شاخص دلار آمریکا (DXY)، که بیت کوین در سال های اخیر همبستگی منفی با آن نشان داده است، به بالاترین حد خود از ۱۴ جولای (۲۳ تیر) رسیده و از ۱۰۹ عبور کرده است. حتی ۴.۴٪ از پایین‌ترین سطح خود در ماه آگوست بیشتر شده است.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا