اخبار عمومی

مدیرعامل شرکت ورشکسته 3AC در سنگاپور دستگیر شد

به گفته مدیرعامل شرکت شرکت تِنِئو (Teneo)، سو ژو (Su Zhu)، مدیرعامل شرکت ورشکسته تری اروز کپیتال (Three Arrows Capital) روز گذشته حین تلاش برای خروج از سنگاپور در فرودگاه دستگیر شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به نقل از کوین دسک، شرکت سرمایه‌گذاری تری اروز کپیتال پس از فروپاشی اکوسیستم ترا در سال ۲۰۲۲ اعلام ورشکستگی کرد. در آن سال به دنبال ورشکستگی شرکت‌های مختلف فعال در فضای کریپتو، بازار رمزارزها به رنگ قرمز درآمد و رسما زمستان کریپتو آغاز شد.

در ادامه، ژو در کنار کایل دیویس (Kyle Davies)، یکی دیگر از بنیانگذاران تری اروز کپیتال به دلیل عدم رعایت حکم دادگاه به ۴ ماه حبس محکوم شدند اما پلیس هیچ‌وقت موفق به دستگیری آنها نشد.

در اوایل ماه سپتامبر نیز، مرجع مالی سنگاپور در حکمی ژو و دیویس را از مالکیت یا مدیریت هرگونه شرکت ثبت‌شده در بازار سرمایه به مدت ۹ سال منع کرد. همچنین در ماه مه نیز نهاد قانون‌گذار دبی در حوزه رمزارزها از ژو و دیویس برای راه‌اندازی یک صرافی ارز دیجیتال با نام OPNX انتقاد کرد.

به گفته شرکت تِنِئو، در حال حاضر هنوز محل اختفای دیویس مشخص نیست اما ژو تا پایان محکومیت خود در زندان خواهد ماند و سپس به طلبکاران رسیدگی خواهد کرد:

آقای ژو برای اجرای حکم ۴ ماهه خود در زندان نگه داشته خواهد شد و در این مدت، متولیان تسویه حساب شرکت تری اروز کپیتال در مورد مسائل مربوط به این شرکت، به ویژه بازیابی دارایی‌های متعلق به آن یا دارایی‌هایی که با استفاده از وجوه شرکت به دست آمده تعامل خواهند کرد. متولیان تسویه حساب تمام تلاش خود را می‌کنند تا از اینکه آقای ژو به طور کامل از حکم دادگاه برای ارائه اطلاعات و اسناد مربوط به شرکت 3AC و مدیر سرمایه‌گذاری سابق آن پیروی می‌کند اطمینان حاصل شود.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا