اخبار بیت کوین

دو شرکت کریپتویی 50 درصد بیت کوین های سال 2020 را خریداری کردند!

اطلاعات جدید نشان می دهند که دو شرکت بزرگ نیمی از بیت کوین های استخراج شده در نیمه اول سال ۲۰۲۰ را برای مشتریان خرده فروش و سازمانی خود خریداری کرده اند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

از آنجایی که انتظار می رود به زودی قیمت این ارز دیجیتال برتر افزایش یابد، به نظر می رد که سرمایه گذاران سازمانی و خرده فروش در حال خریداری بیت کوین در مقیاس بزرگ می باشند.

اطلاعات نشان می دهد که این دو شرکت بزرگ که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند، ۵۰ درصد از بیتکوین های استخراج شده در این سال را خریداری کرده اند.

شرکت های Grayscale و CashApp بیت کوین می خرند

با افزایش علاقه نسبت به بیتکوین در سال جاری، آمار و ارقام نشان می دهند که سرمایه گذاران در حال خریداری مقدار زیادی از این کوین بوده اند.

طبق گزارش ها، شرکت Grayscale (صندوق سرمایه گذاری کریپتو) و CashApp (اپلیکیشنی برای پرداخت های آنلاین و بانکداری) بیش از ۵۰ درصد بیت کوین های استخراج شده توسط ماینرها در این سال را خریداری کرده اند.

این اطلاعات را Alistair Milne فرد سرمایه گذار و تریدر در توییتر منتشر کرد.

سردبیر Chief of Marty’ نیز اطلاعات مشابهی را گزارش داده است.

افراد به مراتب بیشتری در حال انباشت بیت کوین در CashApp هستند.

سرمایه گذار شرکتی در حال خرید بیت کوین

جیسون ویلیامز موسس Morgan Creek Digital در توییتر بیان کرده است که در روزهای اخیر در حال خرید مقدار زیادی بیت کوین بوده است. وی در پاسخ به این سوال که منظور او از “بسیار زیاد” چیست گفت یک خانه خوب. به نظر می‌رسد مقدار سرمایه ای که وی در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است معادل ارزش یک خانه خوب است.

شرکت Morgan Creek Digital هم چنین یک صندوق سرمایه گذاری است که به سرمایه گذاران سازمانی کمک می‌کند تا به مدیریت پول خود بپردازند. آنتونی پامپلیانو یکی دیگر از بنیانگذاران این شرکت بارها گفته است که این صندوق سرمایه گذاری های بسیار زیادی برای مشتریان خود انجام داده است.

منبع
u.today

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا