اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

اپلیکیشن غیرمتمرکز بازی ترون و ۷۰ میلیون توکن TRX به عنوان جایزه!

دیروز، خبر انتشار یافته از سوی مدیر عامل شبکه و ارز دیجیتال ترون، جاستین سان، مبنی بر راه اندازی یک پلتفرم بازی بسیاری از افراد را شگفت زده کرد.

ترون بت (TRONbet) یک اپلیکیشن غیر متمرکز بلاک چینی است که تنها چند روز پیش توسط بنیاد ترون راه اندازی شد. این پلتفرم به دلیل ارائه بالغ بر ۱۰۰۰۰ بازی جذاب در روز نخست، باعث جذب کاربران متعددی شد.

TRONbet چگونه کار می کند؟

باید توجه داشته باشید که TRONbet تنها اپلیکیشن غیر متمرکز در شبکه ترون نیست و محصولات متعدد دیگری نیز روی این شبکه وجود دارد. ترون سیاست گذاری خاصی در جهت همکاری نزدیک با برنامه نویسان و توسعه دهندگانی که مایل به ایجاد برخی از برنامه های جالب و نوآورانه دراین پلتفرم هستند، در پیش گرفته است.

 TRONbet همانند اکثر پلتفرم های دیگر دیجیتالی با مشکلاتی مواجه شده است و این مشکلات مربوط به مساله شفافیت و امنیت عملیاتی است. با این حال، با توجه به تجربه گسترده این پلتفرم در عرصه صنعت بازی، توسعه دهندگان این پلتفرم موفق به حل این مسائل و ایجاد TRONbet برای بازیکنان و علاقه مندان به عرصه کریپتو  شده اند.

اخبار راه اندازی موفق TRONbet فقط چند روز پس از عرضه بازی دیگری به نام Magic Academy منتشر شد. اخبار منتشر یافته بیشتر نشان می دهند که بازی Magic Academy با آزمایش شبکه ترون ادغام شده است تا کاربران از این طریق بتوانند شخصیت های جادوگر مجازی خود را خرید و فروش کنند. با توجه به رویدادهای مثبتی که در رابطه با TRX اتفاق می افتد، به آسانی قابل درک است که چرا این ارز دیجیتالی در حال حاضر در جایگاه یازدهم قرار دارد.

 بنیانگذار ترون، جاستین سان، خبر راه اندازی TRONbet که به عنوان نقطه عطفی در کارنامه این پلتفرم محسوب می شود را در غالب توئیتی بیان کرد. این اتفاق نشانگر ماحصل فعالیت های انجام شده در شبکه ترون است و همچنین باعث ایجاد انگیزه برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان خلاق در راستای ایجاد و راه اندازی اپلیکیشنهای غیر متمرکز دیگر بر روی این پلتفرم است.

هنگامی که جاستین سان توئیت خود را منتشر کرد، با استقبال زیاد کاربران مواجه شد و این اتفاق حتی می تواند بر قیمت TRX نیز اثر گذار بوده و باعث آغاز یک روند صعودی برای این ارز دیجیتالی باشد.

نظر شما چیست؟ آیا ترون می تواند با همین روند جایگاه بهتری را به خود اختصاص دهد؟

منبع
zycrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا