اخبار خارجی

ناپدید شدن یکی از نهنگ های معروف بیت کوین پس از ضرر ۲۱ میلیون دلاری!

یکی از معامله کنندگان ارز دیجیتال با اسم مستعار JOE007 که یکی از “نهنگ های خرسی” شناخته شده بیت کوین است و ممکن است مسئول بعضی از نوسانات قیمت بیت کوین در سال جاری باشد، ناگهان از اینترنت ناپدید شده است.

آخرین باری که JOE دیده شد، به هنگام ضرر بیش از ۲۱ میلیون دلاری وی در بیتفینکس بود که او را در صدر معامله کنندگان محدوده قرمز رنگ (معامله کنندگانی که ضرر کرده اند) قرار داد. اکنون به نظر می‌رسد که وی حساب های توییتر و بیتفینکس خود را حذف کرده است و یا حداقل مشخصات خود را پنهان کرده است و هیچ جا دیده نمی‌شود.

در ماه فوریه و هنگامی که کاهش قیمت بیت کوین منجر به ضرر ۱۰ میلیون دلاری JOE طی ۵ دقیقه شد، این معامله کننده به سرخط خبرها تبدیل شد. در آن زمان، کاربران بیان کردند که خود این نهنگ می‌تواند یکی از دلایل این اصلاح قیمت باشد.

پائولو آردوینو مدیر ارشد فناوری بیتفینکس در توییت خود خطاب به JOE007 نوشت:

چگونه ۱۰ میلیون دلار را طی ۵ دقیقه بازیابی کنیم.

یکی دیگر از معامله کنندگان معروف به اسم FilbFilb نیز گفت که JOE007 ممکن است از سفارشات اندک استفاده کند تا قیمت بیت کوین را به کمتر از ۱۰,۰۰۰ دلار برساند.

افزایش قیمت غیرمنتظره

با افزایش قیمت بیت کوین قبل از هاوینگ که باعث شد قیمت این ارز دیجیتال به ۱۰,۰۰۰ دلار نزدیک شود، شرایط برای JOE007 به گونه دیگری رقم خورد. در تاریخ ۷ و ۸ می، ضرر او در بیتفینکس به ۲۱ میلیون دلار افزایش یافت.

یکی از تحلیلگران معروف ارز دیجیتال به اسم PlanB در تاریخ ۳۰ آوریل توییت کرد:

اکنون JOE007 در وضعیت فروش استقراضی خود با ضرر ۲۰ میلیون دلاری مواجه شده است. فروش استقراضی یک استراتژی معاملاتی بر اساس این فرض است که قیمت دارایی مورد نظر در آینده نزدیک کاهش خواهد یافت.

قیمت بیت کوین باید کاهش می‌یافت تا JOE007 بتواند سود کسب کند. اما قیمت بیت کوین به سمت ۱۰,۰۰۰ دلار پیش رفت.

منبع
decrypt

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا