اخبار اتریوماخبار بلاکچین

پیشرفت روزافزون اتریوم؛ ۲ میلیون اتر در شبکه آزمایشی اتریوم Medalla ذخیره شد

تقریبا ۲ میلیون اتر آزمایشی در حال حاضر در شبکه آزمایشی اتریوم مدالا وجود دارد. تاییدکنندگان طی ماه گذشته بیش از ۶۳ درصد افزایش یافته و به ۶۲,۰۰۰ نفر رسیده‌اند.

حضور تاییدکنندگان در شبکه آزمایشی مدالا (medalla) اتریوم ۲.۰ در حال افزایش است. با توجه به افزایش تعداد تاییدکنندگان، تعداد اترهای استیک شده در این شبکه نیز در آستانه رکوردشکنی است و تقریبا به ۲ میلیون توکن رسیده است.

شبکه آزمایشی مدالا: اعداد گویای همه‌چیز هستند

طبق به‌روزرسانی اخیر، تاییدکنندگان تقریبا ۲ میلیون توکن آزمایشی Goerli در شبکه آزمایشی مدالا استیک کرده‌اند. تاییدکنندگان فعال به بیش از ۶۲,۰۰۰ نفر رسیده‌اند و مشارکت در شبکه طی ۲۴ ساعت گذشته بین ۷۲ الی ۸۰ درصد بوده است.

شبکه آزمایشی مدالا اتریوم ۲.۰

بر اساس به‌روزرسانی اخیر در خصوص استیکینگ اترهای آزمایشی، تقریبا ۳۸,۰۰۰ شرکت کننده بیش از ۱.۱ میلیون توکن Goerli وارد شبکه آزمایشی کرده‌اند.

عرضه شبکه آزمایشی لایه دوم اتریوم برای ارائه Optimistic Shape

افراد زیادی در حال تلاش برای موفقیت اتریوم ۲.۰ هستند. اما علیرغم مدالا، توسعه‌دهندگان Plasma Group در حال تلاش برای کاهش بار فعال بر روی شبکه اصلی اِتریوم هستند.

شبکه آزمایشی تنها به اسم Optimism Layer 2 در صدد آزمایش مقیاس‌پذیری اِتریوم است. Optimism یک محیط اجرایی مطابق با ماشین مجازی اتریوم با ویژگی‌های کامل است. هدف این شبکه آزمایشی، کاهش بار از روی زنجیره اصلی به منظور پردازش سریعتر اطلاعات و تراکنش‌ها است. Optimism تنها راهکار فعال لایه دوم اتریوم است. این موضوع بدان معنا است که برای پشتیبانی از پروتکل‌های لایه اول موجود به افزودن عملکرد بیشتری نیاز نیست.

پروتکل دیفای سینتتیکس (Synthetix) اولین پروتکلی است که از Optimism بهره خواهد برد. سینتتیکس در این فرایند، ۲۰۰,۰۰۰ توکن SNX به صورت پاداش به شرکت‌کنندگان پاداش خواهد داد. سینتتیکس گفته است که در حال حاضر، این شبکه آزمایشی در دسترس عموم است اما اجرای قراردادهای عمومی در آن امکان‌پذیر نیست.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا