اخبار خارجی

خبری مهم برای اتریوم؛ شرکت مشاوره بزرگ EY محصول جدیدی بر بستر اتریوم عرضه کرد

یکی از بزرگترین شرکت‌های مشاوره جهان راهکار مبتنی بر اتریوم جدیدی با هدف ساده‌سازی برنامه‌ریزی منابع شرکتی (ERP) عرضه کرده است.

در بیانیه‌ای که روز یک‌شنبه منتشر شد، شرکت Ernst & Young اذعان داشت که پلتفرم OpsChain Network Procurement این شرکت بدین منظور طراحی شده است تا شرکت‌ها بتوانند فعالیت‌های خرید مستقیم خصوصی را انجام دهند.

این پلتفرم از نرم‌افزار متن باز پروتکل Baseline مایکروسافت بهره می‌برد و بر بستر بلاک چین عمومی اتریوم فعالیت می‌کند.

این محصول به منظور پشتیبانی شبکه‌های شرکتی طراحی شده است و به خریداران و فروشندگان امکان می‌دهد تا به عنوان شبکه فعالیت کنند و به طور خودکار به رصد حجم معاملات و خریدهای بپردازند و از قیمت‌ها و قوانین مورد توافق بهره ببرند.

این راهکار هم‌چنین در صدد این است تا فرآیندهای تجاری سیستم‌های ERP را به قراردادهای هوشمند مبتنی بر بلاک چین انتقال دهد.

EY - اتریوم

پاول برودی (Paul Brody) سرپرست بخش بلاک چین شرکت EY گفته است قرار دادن این فرایند در بلاک چین به معنای این نیست که باید شرایط شرکت را بپذیرید تا به یک شبکه گران و محدود ملحق شوید.

این شرکت در ادامه افزود که بر اساس تجربه‌ای که از سایر سیستم‌های خرید کشی کرده است، تغییر موضع به راهکار مبتنی بر بلاک چین زمان چرخه ERP را بیش از ۹۰ درصد و هزینه‌ها را تا ۴۰ درصد کاهش می‌دهد.

شرکت‌های مختلف اکنون می‌توانند به پلتفرم آزمایشی بتای EY وارد شوند و از طریق API های موجود، راهکار جدید را با سیستم‌های ERP خود ترکیب کنند.

شرکت EY گفته است قراردادهای هومشند به خودکارسازی فرایند خرید فارغ از سیستم‌های ERP کمک می‌کند. ERP نوعی نرم‌افزار است که به سازمان‌ها امکان می‌دهد تا فعالیت‌های تجاری روزانه خود نظیر خرید، مدیریت زنجیره تامین، حسابداری و مدیریت پروژه را کنترل کنند.

برودی افزود:

شاهد افزایش رقابت بین شبکه‌های شرکت‌های مختلف، شرکا و تامین‌کنندگان آنها هستیم. قابلیت فعالیت به عنوان یک شبکه بالاتر از هر سیستم ERP دیگر بسیار مهم است.

شرکت EY هم‌چنین محصول تحلیلگر جدیدی برای بلاک چین بیت کوین عرضه کرده است. این محصول به کاربران امکان می‌دهد تا اطلاعات درون زنجیره‌ای را رصد و تحلیل کند. شرکت EY در نظر دارد تا در آینده، پشتیبانی از بلاک چین اتریوم را برای این محصول فراهم سازد.

منبع
coindesk

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا