مقالات عمومیویدیو

بحث و گفتگو در اینستاگرام چهارشنبه ها به صورت زنده 1 آبان + ویدیو

هر چهارشنبه با پخش زنده اینستاگرام میهمان کاربران عزیز هستیم. این هفته زهرا و عرفان در لایو اینستاگرام پاسخگوی سوالات کاربران بودند. در لایو های اینستاگرام شما می توانید سوالات خود در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین را مطرح کنید. روال لایو اینستاگرام بدین صورت است که ابتدا موضوعی مورد بحث قرار می گیرد و پس از اینکه کاربران به بحث ملحق شدند، سوالات کاربران تک تک پاسخ داده می شود.

کاربران گرامی میهن بلاکچین، در صورتی که ویدیوی این مطلب برای شما به‌نمایش درنمی‌آید، VPN خود را خاموش کرده و سپس صفحه را رفرش کنید. بعضی ویدیوهای سایت آپارات برای IPهای خارج از ایران به نمایش درنمی‌آیند.

در این لایو موضوعات مختلفی مورد بررسی قرار گرفت که در ابتدای Live زهرا به بررسی بیت کوین و استخراج ۱۸ میلیون بیت کوین پرداخت و صحبت های در این زمینه صورت گرفت. سپس در مورد پیش بینی جان مکافی مبنی بر اینکه قیمت بیت کوین تا سال ۲۰۲۰ به دو میلیون دلار می رسد بحث و گفتگویی داشتیم و در ادامه به سوالات کاربران در خصوص تعرفه ماینینگ در ایران و سوالاتی از قبیل پشتوانه تتر و همچنین هاوینگ بیت کوین و سوالات زیاد دیگری پاسخ داده شد که پیشنهاد می کنیم در این ویدیو پخش زنده اینستاگرام مشاهده کنید.

همانطور که در لایو مطرح شد، اگر همچنان سوالی برایتان بی پاسخ مانده است می توانید به فروم میهن بلاکچین بپیوندید و تمامی سوالات خود را بپرسید و یا به سوالات کاربران نیز پاسخ دهید.

سوالات خود را در فروم میهن بلاکچین بپرسید

منبع
میهن بلاکچین

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا