تحلیل تکنیکال

نظر یک تحلیلگر: احتمالا رالی بعدی بیت کوین تا ۱۰۰٬۰۰۰ دلار خواهد بود

یک استراتژیست ارز دیجیتال که در فضای کریپتو توسط بسیاری دنبال می‌شود، معتقد است که بیت کوین (BTC) در موقعیتی قرار دارد که می‌تواند در کوتاه مدت رالی خود به سقف‌های تاریخی جدیدی را شروع کند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، کردیبل (Credible)، در ویدیوی جدیدی، به ۵۳٬۲۰۰ مشترک یوتیوب خود گفت که احتمالا یک رالی پنج موجی آغاز شده که می‌تواند قیمت بیت کوین را به بالای ۱۰۰٬۰۰۰ دلار برساند.

بیت‌کوین ۱۰۰٬۰۰۰ دلاری

کردیبل در تحلیل خود از نظریه امواج الیوت استفاده کرده است. بر اساس این تئوری یک دارایی صعودی اغلب یک صعود پنج موجی را تجربه می‌کند که در آن امواج یک، سه و پنج حرکت صعودی را نشان داده و امواج دو و چهار دوره‌های اصلاحی آن را تشکیل می‌دهند.

به گفته این تحلیلگر، حرکت اخیر بیت کوین از ۶۰٬۰۰۰ دلار به بالای ۷۰٬۰۰۰ دلار ممکن است اولین موج صعودی باشد که اصلاح آن به ۶۶٬۰۰۰ دلار به عنوان موج دوم اصلاح عمل می‌کند.

حالا که می‌توانیم تأیید کنیم گام اول انجام شده است، اکنون موج دو را تجربه می‌کنیم. آنچه به دنبال موج اصلاحی دو می‌آید، صرف نظر از اینکه چقدر عمیق باشد، موج‌های سه، چهار و پنج بسیار بزرگتر هستند. 

اگر اولین موج صعودی ما از ۶۰٬۰۰۰ دلار به ۷۰٬۰۰۰ دلار باشد، این یک حرکت ۱۰٬۰۰۰ دلاری است، سومین [موج] معمولاً بزرگتر از آن است و پنجمی بسیار بزرگتر.

با این حال، حرف من این است که موج دوم سر از هر کجا که در بیاورد، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که حداقل ۲۰٬۰۰۰ دلار از نقطه‌ای که طی موج دوم به آن می‌رسد، افزایش خواهد یافت. اگر این اصلاح به ۶۶٬۰۰۰ دلار ختم شود، در این صورت، موج صعودی بعدی حداقل تا ۸۶٬۰۰۰ دلار خواهد بود.

به احتمال زیاد از آنجا نیز به ۹۰٬۰۰۰ دلار و احتمالاً سطح ۱۰۰٬۰۰۰ دلار خواهد رسید.

کردیبل معتقد است که این رالی برای بیت‌کوین، با ثبات‌تر و قوی‌تر خواهد بود.

منبع
دیلی هودل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا