اخبار اتریوم

کورسوی امید برای افزایش قیمت اتریوم علیرغم فشار فروش!

اتریوم طی هفته های گذشته از روند قیمت بیت کوین پیروی کرده است اما قادر به دنبال کردن همه روندهای صعودی بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته نبوده است.

علیرغم عملکرد ضعیف اتریوم در این اواخر؛ یکی از تحلیلگران بیان کرد اتر ممکن است برخی نشانه های صعودی را به همراه داشته باشد.

علیرغم فشار فروش، اتریوم ممکن است به زودی افزایش یابد

در حین نوشتن این خبر، اتریوم با قیمت ۱۷۱.۵۳ دلار معامله می شود و اخیرا توانست قیمت خود را از ۱۷۰ دلار افزایش دهد. این در حالی است که امروز قیمت بیت کوین افزایش خیلی اندکی داشت که به این کوین امکان رسیدن تا ۱۰,۰۰۰ دلار را می دهد، اما آلتکوین هایی نظیر اتریوم نتوانسته اند به چنین افزایش قیمتی دست یابند. به جز بیت کوین که افزایش اندکی پیدا کرده؛ این امکان وجود دارد که سایر ارزهای دیجیتال به یک ثبات قیمتی دست یابند.

نیک پاتل (Nik Patel) یک تحلیلگر محبوب در حوزه ارز دیجیتال در توییتر نگاه عمیقی به قیمت اخیر اتریوم داشته است و بیان کرد که علیرغم وجود چندین سیگنال مختلف در جفت های معاملاتی ممکن است این ارز دیجیتال روند گاوی کوتاه مدتی را تجربه کند. وی در خصوص قیمت اتر نسبت به بیت کوین گفت:

اکنون قیمت اتر نوسان ناموفقی در  بازه ۰.۰۱۷۵ نسبت به بیت کوین داشته است (به همراه روند صعود معکوس). به علاوه، کندل روزانه دیروز در محدوده روند صعودی بوده است. علیرغم سطح مقاومتی خط روند، موارد بسیار زیادی برای  روند صعودی کوتاه مدت وجود دارد. شاید با کاهش قیمت، شاهد افزایش ارزش جفت ارز ETH/BTC باشیم.

علیرغم وجود نشانه های صعودی در جفت معاملاتی اتر/بیت کوین، پاتل هم چنین توضیح داد که قیمت اتر به دلیل تقاضای بالا برای فروش؛ روند نزولی کلی دارد مگر آنکه به ۱۹۰ دلار برسد. وی بیان کرد:

جالب است که حتی جفت ارز اتر/دلار کاهش قیمت روزانه به زیر ۱۷۱ دلار را نشان می دهد. در حال حاضر قیمت اتریوم در حال ثابت شدن بروی ۱۷۱ دلار می باشد. با این حال یک روند گاوی کوچک در نمودار این کوین وجود دارد و تا زمانی که قیمت به بالای ۱۹۰ دلار نرسد رویکرد گاوی نخواهد داشت.

در نهایت میتوان گفت ۱۸۵ دلار سطح حمایتی قوی برای این ارز دیجیتال باشد و این شانس وجود دارد که سطح حمایت پیشین به سطح مقاومت تبدیل شود که با قیمت مطرح شده پاتل یعنی ۱۹۰ دلار مطابقت داشته باشد.

با توجه به اینکه این هفته میلادی در حال به پایان رسیدن است و بیت کوین به سطح مقاومتی خود نزدیک شده است؛ اتریوم نیز در حال آماده سازی خود می باشد تا مشخص شود آیا شاهد افزایش یا کاهش مجدد این ارز دیجیتال خواهیم بود یا خیر.

منبع
ethereumworldnews

زهرا فرامرزی

علاقه‌ام به نویسندگی باعث شد وارد حوزه تولید محتوا بشم. تو سال ۲۰۱۷ با بیت کوین آشنا شدم و حریم خصوصی و غیرمتمرکز بودن بیت کوین، علاقه من رو به این کریپتوکارنسی بیشتر کرد. دوست دارم دوره‌ای رو ببینم که سازمان‌های متمرکز دیگه کنترلی روی زندگی ما نداشته باشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
6 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا