اخبار آلتکوین

به گفته تحلیلگر مطرح، رالی عظیم دو آلت کوین حوزه دیفای در راه است

تریدری که به‌ خاطر دیدگاه‌های خلاف عرف خود در بازار کریپتو ‌شناخته می‌شود، معتقد است دو آلت‌ کوین حوزه دیفای (DeFi) برای رشد شدیدی آماده شده‌اند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

بررسی دو توکن پرپتانسیل دیفای

به گزارش میهن بلاکچین، این تحلیلگر با نام کردیبل (Credible) به دنبال‌کنندگان خود در پلتفرم رسانه اجتماعی X گفته که هم نسبت به ‌Curve (CRV) و هم ‌Convex Finance (CVX) خوش‌بین است.

Curve Finance یک صرافی غیرمتمرکز با توجه ویژه به استیبل کوین‌هاست و Convex از Curve با بهینه‌سازی بازدهی توکن‌های قفل‌شده پشتیبانی می‌کند.

طبق گفته کردیبل، پس از لیکوئید شدن مایکل ایگوروف (Michael Egorov)، بنیان‌گذار Curve در تاریخ ۱۳ ژوئن (۲۴ خرداد)، هر دوی این آلت کوین‌ها در وضعیت مناسبی قرار گرفتند و می‌توانند رشد کنند:

من حرکات قیمتی مثبتی را در تایم فریم‌های پایین‌تر CRV و CVX می‌بینم.

احتمالا زمان شروع یک ریکاوری عالی فرارسیده است.

اکنون که مایکل ایگوروف لیکوئید شده، دیگر پوزیشن‌های بزرگ و با تاثیرگذاری زیاد او روی بازار را نداریم. من فکر می‌کنم که پروژه‌های پیشرو در زمینه دیفای احتمالا می‌توانند رشد کنند.

هر دو توکن‌ CRV و CVX از زمان لیکوئید شدن ایگوروف در هفته گذشته افزایش قیمت داشتند. در تاریخ ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد)، قیمت CVX به ۴.۷۷ دلار افزایش یافت و بیش از ۱۵۷٪ ‌از کف ۱.۸۵ دلاری خود در هفته گذشته رشد کرد. طبق ادعای کردیبل، CRV نیز ردپای CVX را دنبال خواهد کرد:

بازار به سمت رمزارزهای باکیفیت‌تر و پرکاربردتر حرکت می‌کند. به نظر من CRV هم بخشی از این روند خواهد بود.

در حالی که CVX از سقف‌های اخیر خود عقب‌نشینی کرده، کریدیبل می‌گوید که هر دوی این آلت‌ کوین فضای بیشتری برای رشد دارند.

مقاومت‌های اصلی عبارتند از:

CRV: دو (۲) دلار
CVX: پانزده (۱۵) دلار

زمانی که قیمت به سطوح ذکر شده برسد، سود خود را از پوزیشن‌های لانگ اهرمی برداشت می‌کنم. اما تا زمانی که رکوردهای تاریخی جدیدی زده نشده در پوزیشن‌های اسپات خود می‌مانم.

منبع
دیلی هودل

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا