اخبار عمومی

خوش بینی تام لی ؛ بازار های مالی و بیت کوین پتانسیل رشد دارند

تام لی (Tom Lee) تحلیلگر امور مالی و ارز دیجیتال بیان کرده است که چندین بازار بورس پتانسیل رشد در آینده و پس از بحران ویروس کرونا را دارند. تام لی در نامه اخیر خود خطاب به سرمایه گذاران بیان کرده است که اندیکاتورها نشان می‌دهند که بخش های مختلف اقتصادی در حال بازیابی هستند. وی در خصوص بیت کوین نیز اذعان داشت که بازار ارز دیجیتال در مقابل سقوط بازارهای مالی بسیار مقاوم بوده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

طی ماه های گذشته به دلیل قرنطینه اعمال شده توسط دولت ها، جهان وارد رکود شده بود. هدف از این قرنطینه، جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و تاثیرات منفی آن بر مردم بوده است.

خوش بینی تام لی درباره بخش های خاص بازار

علیرغم رکود اقتصادی اخیر، صنایع خاصی می‌توانند در هفته ها و ماه های آتی بازیابی شوند. این بخش ها شامل هتل ها و شرکت های مرتبط با تعطیلات و مسافرت است که در صورت لغو قرنطینه می‌توانند بهره مند شوند. تام لی در این نامه بیان کرده است که بعضی از سهام ها پتانسیل رشد و بازیابی دارند.

بعضی از این سهام ها شامل BBX Capital، هتل های هیات (Hyatt Hotels)، هلدینگ جهانی هیلتون و بسیاری از موارد دیگر می‌باشند.

کاربران نیز می‌خواهند بدانند که آیا ارزهای دیجیتال پتانسیل رشد و بازیابی را دارند یا خیر. وی در نامه خود گفت که بیت کوین به خوبی توانست سطح قیمت ۵۰۰۰ دلار را حفظ کند.

تام لی ‌در این خصوص بیان کرد:

از لحاظ تکنیکال به نظرم بسیاری از افراد فکر می‌کردند که قیمت ۵۰۰۰ دلار کف قیمت بیت کوین بود و این ارز دیجیتال توانست این سطح را حفظ کند. بنابراین به نظرم این موضوع خوبی است. حداقل با شرایط وخیم تکنیکال مواجه نیستیم.

بیت کوین در تاریخ ۱۲ می دستخوش هاوینگ خواهد شد. این رویداد در بلندمدت برای بیت کوین بسیار صعودی خواهد بود. صدور جدید بیت کوین نصف خواهد شد و از ۱۲.۵ به ۶.۲۵ بیت کوین در هر بلاک خواهد رسید. کاهش صدور بیت کوین می‌تواند تاثیر مثبتی بر قیمت این ارز دیجیتال در بلندمدت داشته باشد، زیرا تقاضا برای آن افزایش خواهد یافت. این موضوع برای بیت کوین و آلتکوین ها نکته مثبتی است.

در آخر، لی گفت که دو نکته در مورد بیت کوین باید مدنظر قرار بگیرد. این دو مورد عبارتند از ضعیف شدن قدرت دلار و رویداد هاوینگ. تا زمانی که سیستم مالی در آمریکا فعال باقی بماند، این دو مورد می‌توانند به طور کل برای تمام ارزهای دیجیتال خوب و مثبت باشد.

در حال حاضر قیمت بیت کوین ۹۳۰۰ دلار و ارزش بازار آن ۱۷۰.۷ میلیارد دلار است.

منبع
usethebitcoin

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا