اخبار خارجی

سرمایه‌گذاری بایننس لبز در پلتفرم انکر؛ قیمت ANKR با ۴۰٪ رشد مواجه شد

بایننس لبز از سرمایه‌گذاری راهبردی خود در پلتفرم انکر، پروتکل ارائه‌دهنده زیرساخت وب ۳ خبر داد. سرمایه‌گذاری راهبردی به سرمایه‌گذاری در یک کسب و کار جدید که بازارهای جدیدی ارائه می‌دهد یا در حال توسعه محصولات جدید است گفته می‌شود. این نوع سرمایه‌گذاری معمولا به خرید سهام شرکت و دریافت قدرت مدیریتی اشاره دارد.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوپوتیتو، بایننس لبز، بازوی بخش سرمایه‌گذاری‌های خطرپذیر (VC) صرافی بایننس، در انکر سرمایه‌گذاری راهبردی (Strategic Investment) انجام داده است. مبلغ این سرمایه‌گذاری تا لحظه نوشتن این خبر فاش نشده است.

زیرساخت‌های ایجاد شده توسط انکر به توسعه‌دهندگان، شرکت‌ها و افراد مختلف اجازه می‌دهد به ساده‌ترین شکل ممکن از خدمات شبکه‌های مختلف بلاکچینی استفاده کنند. توسعه‌دهندگان با استفاده از سرویس Public RPCs انکر، در برنامه‌های خود می‌توانند به‌طور خودکار با داده‌های بلاکچین‌های مختلف ارتباط برقرار کرده و از آن‌ها استفاده کنند.

گفته می‌شود این سرمایه‌گذاری در بخش سرویس RPC انکر و ایجاد تیم توسعه وب ۳ آن هزینه می‌شود. این قسمت شامل کیت توسعه استیکینگ شناور، کیت توسعه نرم افزار گیمینگ وب ۳ و همچنین زنجیره‌های کاربردی به عنوان یک سرویس است.

بر اساس داده‌های قیمت میهن بلاکچین، قیمت Ankr از ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد) در حال نوسان در یک رنج محدود بوده است. این رمز ارز در ۱۹ مرداد به قیمت ۰.۰۳۵ دلار خرید و فروش میشد و پس از اعلام این خبر تا ۰.۵۸ دلار صعود کرد.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا