اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

شروع سوزاندن بیت‌ کوین کش توسط بزرگ‌ترین استخر ماینینگ

Antpool، بزرگترین استخر ماینینگ بیت کوین که توسط بیت مین Bitmain و توسط Jihan Wu رهبری شده است، اخیرا شروع به سوزاندن 12 درصد از بیت کوین کش ها (BitcoinCash) کرده است که توسط استخر ماینینگ به عنوان کارمزد تراکنش ها به دست آمده است. این بیت کوین کش ها به یک آدرس نامعلوم که کسی به آن دسترسی ندارد ارسال می‌شود. (صرفا برای سوزانده شدن و خارج شدن از شبکه)

Antpool  اعلام کرد که دلیل اصلی سوزاندن بیت کوین کش ها افزایش محبوبیت و تقاضا برای این کوین است. آنها بر این باورند که بیت کوین کش به دلیل هارد فورکی که در 15 مه و 15 نوامبر برای آن برنامه ریزی شده است، در آستانه تبدیل شدن به یک بلاکچین عمومی است که به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هارد فورک ۱۵ مه برای طراحی مجدد کدهای OP و افزایش بازده آن می‌باشد که به نوبه خود اپلیکیشن های مفیدتر را فعال خواهد کرد. افزایش اندازه بلوک ها نیز مد نظر است که در جهت جلوگیری از خطرات تراکم و ازدحام شبکه است.

طبق گفته Antpool، این ارتقاء منجر به رشد قابل توجهی در حجم معاملات در شبکه می‌شود. Antpool می‌گوید که اقتصاد رمزنگاری نه فقط در مورد بیت کوین کش (BCH) و پول بلکه در مورد آزادی بیان و آزادی مشارکت است.

علاوه بر این، آنها از جامعه BCH خواستند که تمام اپلیکیشن های مستقر در پلتفرم را در نظر بگیرند، آنها ادعا کرده اند که این حرکت به صورت داوطلبانه صورت گرفته است و از ماینرهای دیگر خواستند تا آنها نیز این کار را انجام دهند.

منبع
ambcrypto

تیم تولید محتوا

تیم تولید محتوای میهن بلاکچین متشکل از جمعی از نویسندگان، محققان، تحلیلگران و مترجمان حوزه بلاکچین و رمزارزهاست. این تیم همواره در تلاش است تا مطالب به‌روز و کاربردی حوزه بلاکچین و ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا