اخبار عمومیاخبار بلاکچین

شبکه آپتوس پس از قطعی ۵ ساعته به حالت عادی بازگشت

شبکه بلاکچین لایه ۱ آپتوس (Aptos) اوایل امروز با مشکل نقص در شبکه مواجه شد که باعث شد برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال به طور موقت واریز و برداشت توکن APT را به حالت تعلیق درآورند. داده‌های کاوشگر بلاک نشان می‌دهد این شبکه حدود ۵ ساعت قطع شده بود.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

به نقل از دبلاک، شبکه بلاکچین لایه ۱ آپتوس پس از آنچه که به نظر می رسید ناشی از خرابی شبکه است، دوباره آنلاین شده است. این اتفاق پس از آن رخ داد که اوایل امروز اعلام شد تیم آپتوس در حال کار برای حل مشکلی است که بر تراکنش‌های این شبکه تاثیر می‌گذارد. آپتوس اعلام کرد:

اوضاع در آپتوس خوب به نظر می‌رسد. ما برگشتیم. مشکل از آن زمان حل شده است و شبکه به طور عادی کار می‌کند.

داده‌های کاوشگر بلاک آپتوس نشان داد تراکنش‌های آنچین در ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) حدود ۵ ساعت متوقف شد. در پاسخ، تعدادی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال، از جمله بایننس، OKX و Upbit، واریز و برداشت توکن‌های Aptos را موقتا متوقف کردند.

یکی از سخنگویان صرافی بایننس در مصاحبه با دبلاک گفت که این صرافی باید به طور موقت واریز و برداشت APT را تعلیق می‌کرد، اما با بازگشت شبکه به حالت آنلاین، آن‌ها را از سر گرفت. سخنگوی بایننس اضافه کرد معامله توکن‌های آپتوس در این صرافی تحت تاثیر قرار نگرفت. در عین حال، صرافی OKX هشدار داد اگرچه برای معامله توکن‌های Aptos در صرافی OKX مشکلی پیش نیامده است، «لطفا مراقب ریسک‌های مرتبط با معاملات اسپات، مارجین و مشتقات این توکن‌ها باشید.»

به نظر می‌رسد با توجه به اینکه مشکل حل شده است، این اتفاقات تاثیری در روند کار صرافی‌های ایرانی نداشته است.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا