ایردراپ

جزییات تسک‌های هفته چهارم کمپین Argent برای دریافت ایردراپ احتمالی

تیم توسعه کیف پول آرجنت روز گذشته در رشته توییتی جزئیات مربوط به تسک‌های هفته چهارم کمپین Argent را اعلام کرد. علاوه بر این از کاربران واجد شرایط خواسته شده است تا NFT مربوط به هفته سوم کمپین را دریافت کنند. کاربران می‌توانند با شرکت در هفته چهارم کمپین Argent، شانس خود را برای دریافت ایردراپ شبکه استارک نت و دریافت NFT رایگان افزایش دهند.

همانطور که پیش‌تر گفتیم، شایعاتی وجود دارد که شرکت در کمپین آرجنت احتمالا یکی از معیارهای دریافت ایردراپ استارک نت خواهد بود. در ادامه جزییات تسک‌های هفته چهارم کمپین Argent به نقل از حساب توییتر کیف پول آرجنت آمده است:

واریز و برداشت بدون محدودیت در صرافی اتراکس
با ثبت نام در اتراکس 50 هزار شیبا و 500 هزار بیت تورنت هدیه بگیرید!
هدیه بگیر!

مرحله دیگری از اهدای NFT رایگان با همکاری MintSquareNFT انجام می‌شود. چگونه این NFT را بدست بیاوریم؟ این مراحل را طی کنید:

۱- با استفاده از کیف پول Argent X خود بین ۱ آوریل (۱۲ فروردین) تا ۳۰ مه (۹ خرداد) ساعت ۲۳:۵۹ به وقت UTC یک NFT در پلتفرم MintSquareNFT خرید، فروش و یا مینت (صادر) کنید. توجه داشته باشید لیست کردن NFT در این پلتفرم امتیازی محسوب نمی‌شود.

۲- امکان شرکت در کمپین Xplorer آرجنت هر زمان که بخواهید وجود دارد. شما می‌توانید با دانلود کیف پول Argent X در این کمپین شرکت کرده و NFT رایگان دریافت کنید.

۳- آموزش خرید NFT در MintSquareNFT:

 • ابتدا به این آدرس بروید و NFT که می‌خواهید خریداری کنید را انتخاب کنید.
 • روی دکمه Add to cart کلیک کنید.
 • تراکنش را در کیف پول Argent X تکمیل کنید.

۴- آموزش مینت NFT در MintSquareNFT:

 • ابتدا به این آدرس بروید و NFT که می‌خواهید خریداری کنید را انتخاب کنید.
 • فایلی که می‌خواهید به NFT تبدیل کنید را آپلود کنید.
 • یک نام برای آن انتخاب کنید.
 • روی دکمه Mint کلیک کنید.
 • فرآیند مینت را در کیف پول Argent X تکمیل کنید. (این تراکنش نیازمند کارمزد گس است)

۵- آموزش فروش NFT در MintSquareNFT:

 • ابتدا NFT خود را برای فروش به فهرست معاملاتی اضافه کنید.
 • صبر کنید تا یک خریدار پیدا شود.
 • به خاطر داشته باشید، لیست کردن NFT به تنهایی برای شرکت در کمپین کافی نیست و باید توکن خود را قبل از ۳۰ مه ساعت ۲۳:۵۹ به وقت UTC به فروش برسانید.

۶- در صورتی که از ۱ آوریل به بعد در پلتفرم MintSquareNFT و با استفاده از کیف پول Argent X خرید، فروش یا مینت انجام داده‌اید به طور خودکار در اسنپ شات شرکت داده می‌شوید. شایان ذکر است مینت NFT در دیگر پلتفرم‌های معاملاتی یا برنامه‌های غیرمتمرکز حساب نمی‌شود.

۷- شما فقط باید یکی از این تسک‌ها را انجام دهید. یا NFT بخرید، یا بفروشید و یا مینت کنید.

علاوه بر این، آرجنت در رشته توییت دیگری از کاربران واجد شرایط خواست تا از طریق صفحه به اشتراک‌ گذاشته شده، NFT مربوط به هفته سوم کمپین را دریافت کنند. ترجمه این رشته توییت در ادامه آمده است:

وقت آن رسیده تا NFT مربوط به کمپین هفته گذشته با Jediswap را دریافت کنید. به این نکته توجه داشته باشید که ممکن است به دلیل شلوغی شبکه، NFT های شما پس از مینت شدن، چند ساعت بعد در کیف پولتان ظاهر شوند. لطفا صبور باشید. شما می‌توانید از طریق این لینک NFT خود را دریافت کنید.

توجه کنید برای اینکه واجد شرایط دریافت این NFT باشید باید بین ۱ آوریل تا ۲۳ مه ساعت ۲۳:۵۹ به وقت UTC به طور مستقیم در پلتفرم Jediswap و یا در کیف پول Argent X یک تراکنش سواپ انجام داده باشید.

در حال حاضر به دلیل شلوغی شبکه استارک نت، کارمزدها بالاتر از حد معمول آنهاست. نیازی نیست برای دریافت NFT خود عجله کنید و می‌توانید تا کاهش کارمزدها صبر کنید.

این مطلب صرفا ترجمه توییت منتشر شده است و به هیچ عنوان توصیه شرکت در دریافت ایردراپ‌ها یا سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها نیست. میهن بلاکچین مسئولیتی در قبال سود و زیان شما ندارد.

علی ابراهیمی

اول مهندسی کامپیوتر میخوندم اما بعد تصمیم گرفتم برم سمت علاقم و دندونپزشکی، با این حال اونقدر فضای کریپتو واسم جذاب بود که تصمیم گرفتم وارد این دریای عمیق بشم. به نظرم کریپتو یه سبک زندگیه و باید باهاش زندگی کرد تا موفق شد. دیفای علیرغم پیچیدگی‌هایی که داره حوزه مورد علاقه منه و به نظرم زودتر از چیزی که فکرش رو بکنیم جهان رو متحول می‌کنه.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا