اخبار عمومی

وبینار هنر ماهی‌گیری در بازار رمزارز

نانس آکادمی وبینار آموزش «هنر ماهی‌گیری در بازار رمز ارزها» را برگزار می‌کند. در این وبینار، نحوه پیدا کردن رمزارزهای مناسب برای سرمایه‌گذاری و همچنین نحوه تشکیل سبد سرمایه‌گذاری برای بازار صعودی بعدی آموزش داده می‌شود. این وبینار در روز سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۸ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

در این سرزمین همه برنده‌اند!

در تولد تترلند 2 اتریوم هدیه بگیرید!

برو به تترآیلند

کاربران میهن بلاکچین با وارد کردن کد تخفیف mb25 می‌توانند با ۲۵ درصد تخفیف در این وبینار شرکت کنند. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال هستید، این وبینار می‌تواند برای شما مفید باشد.

منطق سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو چیست؟

حداقل سرمایه گذاری در بیت کوین

سرمایه‌گذاری به انجام عملیاتی اطلاق می‌شود که در آن شخص یا نهاد، سرمایه خود را به منظور کسب سود یا بازده مالی، در یک پروژه یا فرصت سرمایه‌گذاری مشخص قرار می‌دهد. در واقع، سرمایه‌گذاری به استفاده از سرمایه موجود برای خرید دارایی‌ها یا سهام در شرکت‌ها، صندوق‌ها، ملک و دیگر فرصت‌های سرمایه‌گذاری مختلف اشاره دارد. هدف اصلی سرمایه‌گذاری، عموما بهره‌برداری از سود حاصل از سرمایه‌گذاری و افزایش سرمایه است.

سرمایه‌گذاری می‌تواند در انواع مختلف صورت بگیرد. سرمایه‌گذاری شامل قرار دادن سرمایه به‌منظور افزایش ارزش دارایی در طول زمان است. دارایی در قالب زمان، پول، تلاش و غیره سرمایه‌گذاری می‌شود؛ به امید آنکه در آینده بازده بیشتری نسبت به ارزش ابتدایی‌اش به همراه داشته باشد.

چه مطالبی در این وبینار ارائه می‌شود؟

برخی از اشکال سرمایه‌گذاری را می‌توان سهام، سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات، سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری در کسب و کارهای خودکار و غیره در نظر گرفت. ما در اینجا به صورت کلی به سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی به خصوص کلاس جدیدی از دارایی‌‌های مالی یعنی بازار رمزارزها می‌‌پردازیم.

شاید بتوان یکی از تعاریف هنر را ایجاد تعادل میان منابع دانست. در بازار سرمایه اصلی‌‌ترین منابع ما زمان، سرمایه اولیه، تشخیص درست فرصت‌‌ها و مدیریت مخاطرات است. هنرمند کسی است که بتواند از منابع خود به بهترین نحو استفاده کند و با سرمایه خود، در زمان مناسب و با مدیریت ریسک عالی بیشترین بهره را از بازار کسب کند. برای رسیدن به این هنر می‌بایست تجربه مناسب کسب کرد و با ابزار‌ های موجود منابع خود را مدیریت کرد؛ چه شما نام سرمایه‌گذار داشته باشید چه به عنوان تریدر در این بازار فعالیت کنید.

برای تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال ابزارهای متنوعی وجود دارد؛ تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، تحلیل احساسی (یا ذهنی)، آنچین، تکنولوژی‌های روز و ترندهای بازار مانند ربات‌‌های معاملاتی، استفاده از Chatgpt در ترید تنها بخشی از این ابزار هستند. 

هنر استفاده از این ابزارها برای سرمایه‌گذاری پرسود یا ترید با وین ریت بالا، مستلزم تجربه و آموزش است و مدیریت سرمایه و تعادل بین ابزارها، بالاترین هنری است که منجر به گرفتن ماهی‌‌های بزرگ در بازار می‌شود؛ هنری که خودش را در زمان چیدن یک سبد می‌‌تواند نشان دهد و به عنوان خروجی برای شما سودآوری کند.

نحوه شرکت در این وبینار

شما می‌توانید از طریق سایت ایوند برای شرکت در این دوره اقدام کنید. مدت زمان این وبینار ۲ ساعت بوده و هزینه شرکت در آن ۲۰۰ هزار تومان است. برای شرکت در این دوره و مطالعه جزئیات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

کاربران عزیز میهن بلاکچین توجه داشته باشید که با وارد کردن کد تخفیف اختصاصی میهن بلاکچین می‌توانید با ۲۵ درصد تخفیف در این دوره شرکت کنید. کد تخفیف: mb25

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا