اخبار آلتکوین

گفتگوی آرتور هیز و رائول پال؛ معرفی الماس‌های پنهان ارزهای دیجیتال و بررسی احتمال راه‌اندازی ETF دوج کوین

روز گذشته آرتور (Arthur Hayes) و رائول پال (Raoul Pal) در استریمی در رابطه با وضعیت کنونی بازار صحبت کردند. آنها همچنین در این گفتگو به معرفی تعدادی از ارزهای برتر در این بولران پرداختند.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، آنها در صحبت‌هایشان از استراتژی‌های معاملاتی، جنون میم‌کوین‌ها و الماس‌های پنهان بولران فعلی گفتند.

الماس‌های پنهان بازار کدامند؟

رائول پال، مدیر عامل ریل ویژن (Real Vision)، سرمایه‌گذاری زیادی در اکوسیستم سولانا دارد. او پتانسیل جفت ارز ETH/BTC را برجسته و بیان کرد که شکست صعودی آن می‌تواند نشانه شروع آلت‌سیزن باشد. 

اگر اتریوم در برابر بیت کوین شروع به صعود و از کف رنج به بالا جهش پیدا کند، جالب خواهد شد؛ چرا که شروع یک آلت‌سیزن در حقیقی‌ترین شکل ممکن خواهد بود

این دیدگاه با ماهیت چرخه‌ای جریان سرمایه در بازار کریپتو هم‌راستاست.

نمودار روزانه اتر در برابر بیت کوین - منبع: تریدینگ ویو
نمودار روزانه اتر در برابر بیت کوین – منبع: تریدینگ ویو

از سوی دیگر، آرتور هیز پیش‌بینی جسورانه‌ای ارائه کرد و گفت آپتوس (Aptos) می‌تواند سولانا را در بین بلاکچین‌های لایه ۱ پشت سر بگذارد. او بر پویایی رقابتی در این بخش تاکید و پیش‌بینی کرد که آپتوس می‌تواند دومین لایه ۱ برتر شود.

در همین حال، پال به اهمیت پروتکل موو (Move) اشاره کرد. او معتقد است که این پروتکل پتانسیل لازم را دارد که آینده فناوری بلاکچین را شکل دهد. 

از نظر من پروتکل موو در آینده سر زبان‌ها خواهد افتاد. زمانی که این اتفاق افتاد، سپس رقابت آپتوس و سویی را خواهیم دید.

این دو کارشناس در مورد اهمیت پوزیشن‌گذاری استراتژیک در بازار کریپتو بحث کردند. پال توصیه کرد که به بحث‌های قدیمی و پروتکل‌های قدیمی دل نبندند و از سرمایه‌گذاران خواست تا به جای چسبیدن به چرخه‌های گذشته، بر رهبران بازار فعلی و مدیریت سبد ارز دیجیتال خود تمرکز کنند. 

پال بیان کرد:

کوین‌های خود را نگاه دارید، اما با خرید ارزهای به درد نخور، سرمایه‌گذاری خود را خراب نکنید. می‌دانم که نمی‌خواهید از رالی جا بمانید، چون من قبلا این را دیدم. شما هنوز در آخرین روایت از سه چرخه پیش به سر می‌برید.

هیز بیشتر در مورد این دیدگاه‌ها توضیح داد و اشاره کرد که احتمالا کاردانو نتواند در چرخه فعلی بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر بما

این دو کارشناس در ادامه در رابطه با ETF احتمالی دوج‌کوین نیز صحبت کردند. معرفی ETF برای بیت کوین و اتریوم بحث‌های قابل توجهی را در بین سرمایه‌گذاران در مورد اینکه چه ارزهای دیجیتال دیگری می‌توانند از آن پیروی کنند، برانگیخته است.

احتمال معرفی ETF دوج کوین افزایش یافته است

آرتور هیز و رائول پال در این استریم، درمورد آینده دوج کوین و جایگاه آن در اکوسیستم مالی بزرگتر صحبت کردند. هر دو سابقه مشارکت در بازار کریپتو دارند و دیدگاه‌های آنها وزن قابل توجهی دارد.

هیز اعتقاد خود را به پتانسیل دوج کوین برای راه‌اندازی یک ETF ابراز کرد. او جایگاه تثبیت شده دوج کوین در بازار، ارزش بازار بالا و محبوبیت آن را به‌عنوان عوامل مهمی دانست که می‌توانند راه را برای راه‌اندازی یک ETF هموار سازند. هیز همچنین به لیست شدن دوج کوین در پلتفرم‌هایی مانند رابینهود اشاره کرد و گفت باعث خواهد شد تا برای کاربران زیادی در دسترس قرار بگیرد.

رائول پال با تاکید بر موقعیت منحصر به فرد دوج کوین به عنوان میم‌کوین اصلی، عقاید هیز را تایید کرد. او خاطرنشان کرد که ارتباط فرهنگی و طنز دوج کوین به آن برتری خاصی نسبت به سایر ارزهای دیجیتال می‌دهد.

علاوه بر این، شایعاتی در مورد ادغام احتمالی دوج کوین توسط ایلان ماسک، به عنوان یک روش پرداخت برای X (توئیتر سابق) وجود دارد. ماسک که به‌خاطر نفوذش در بازار ارزهای دیجیتال معروف است، از حامیان بزرگ دوج کوین به شمار می‌رود. 

این ادغام می‌تواند به طور قابل توجهی پذیرش دوج‌کوین را تقویت کند و یک پایه محکم برای راه‌اندازی یک ETF برای آن ایجاد کند.

پال بیان کرد:

من هنوز روی دوج هستم، چون به نظرم ایلان [ماسک] قرار است کاری با دوج انجام دهد.

هیز نیز با این موضوع موافقت و اشاره کرد که مشارکت ماسک یک برگ برنده خواهد بود. این اتفاق می‌تواند دوج کوین را از یک میم کوین به یک ابزار مالی تبدیل کند.

این بحث همچنین به چالش‌های فعلی پیش روی بازار ETF کریپتو پرداخت. پال به تلاش‌های خود برای متقاعد کردن صادرکنندگان ETF برای بررسی جدی دوج کوین اشاره کرد. او با طنز، گفتگوی خود با یان ون اک (Jan van Eck)، مدیر عامل شرکت VanEck را شروع کرد. پال او را تشویق کرد تا با وجود موانع قانون‌گذاری، برای یک ETF دوج کوین اقدام کند.

وی بیان کرد:

جان، تو باید این کار را انجام دهی. دوج کوین در هر چرخه از بیت کوین بهتر عمل کرده است. دوج کوین به طرز شگفت‌انگیزی خوب است.

هر دو کارشناس اذعان داشتند که پدیده میم کوین در فرهنگ بازار ارز دیجیتال بسیار مهم است. با این حال، آنها نسبت به ماهیت زودگذر بسیاری از میم کوین‌ها هشدار دادند و خاطر نشان کردند که تنها آنهایی که جذابیت گسترده و غیر توهین‌آمیز دارند می‌توانند موفقیت طولانی‌مدتی را حفظ کنند. 

به نظرم بسیاری از میم‌کوین‌ها، مانند بسیاری از میم کوین‌های سیاسی، خاص هستند. بله، آنها برای مدتی خنده‌دار هستند، اما هیچ ارزش فرهنگی ماندگاری ندارند. 

منبع
بی این کریپتو

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا