اخبار بیت کوین

آرتور هیز: بیت‌کوین بخرید و هولد کنید تا زندگی‌تان نجات پیدا کند

آرتور هیز(Arthur Hayes) همچنان مردم را ترغیب می‌کند که بیت‌کوین را در کف بخرند و هولد کنند تا زندگی‌شان نجات پیدا کند. او معقتد است نگهداری بلندمدت بیت‌کوین تنها راه حفظ سرمایه در این اوضاع نامشخص است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، با وجود اینکه در حال حاضر خرس‌ها کنترل بازار را در دست دارند، آرتور هیز گفته که این بهترین فرصت برای همه است که خرید کنند.

توصیه‌های آرتور هیز

هفته‌ای که گذشت برای بازار ارزهای دیجیتال وحشتناک بود. دو رویداد مهم باعث افت شدید بازار شد. ابتدا خبر بازپرداخت بدهی صرافی Mt. Gox بازار را به لرزه در آورد. پس از آن، دولت‌های آلمان و ایالات متحده بیت‌کوین‌های خود را به صرافی‌ها منتقل کردند. صرافی Mt. Gox مدت کوتاهی پس از این خبر شروع به بازپرداخت بدهی‌های خود کرد و بازار به ترکیبی از این اخبار بد، واکنش نشان داد.

آرتور هیز می‌گوید این کاملا طبیعی است. شاخص ترس و طمع به ۲۶ کاهش پیدا کرده، سطحی که از ژانویه ۲۰۲۳ تابه‌حال ندیده بودیم:

الان شت‌کوین‌ها را بخرید بچه‌ها!

طبق مشاهدات او، واکنش بازار به این مسئله ترکیبی از ترس و مشاهده‌ فرصت‌ها بوده است. او اشاره کرد در حالی که بیت کوین و Nasdaq 100 مدتی است که با هم حرکت می‌کنند، به نظر می‌رسد که پادشاه ارزهای دیجیتال اخیرا قادر به همراهی کردن با Nasdaq نیست.

با وجود اینکه گروه بریکس (BRICS) هر کاری که در توانش است انجام می‌دهد تا ما را به سمت یک اقتصاد جهانی چند قطبی هدایت کند، آرتور استدلال می‌کند که نیاز به بودجه دولتی از طریق کنترل و چاپ پول مطمئنا ادامه خواهد داشت.

این موضوع، همراه با اتفاقات جهانی که هر ماه رخ می‌دهد، تنها باعث افزایش تورم می‌شود. حدس می‌زنید چه‌کسی از افزایش تورم سود می‌برد؟

آرتور هیز در ۱ جولای (۱۱ تیر)، در مقاله خود با عنوان «Zoom Out»، توصیه‌های سرمایه‌گذاری سریع را برای چرخه فعلی ارائه داد:

اگر به سیستم دولت اعتقاد دارید اما به رهبرانش اعتقاد ندارید، در سهام سرمایه‌گذاری کنید. اگر هم به نظام و هم به رهبرانش اعتقاد دارید، در اوراق قرضه دولت سرمایه‌گذاری کنید. اگر به هیچ کدام اعتقاد ندارید، روی طلا یا بیت کوین سرمایه‌گذاری کنید.

او همچنین اضافه کرد که مطمئناً سهام برای حفظ ارزش خود به یک دولت قوی نیاز دارد. اما بیت کوین به کسی وابسته نیست.

در همین حال، خرس‌ها بازار بیت‌کوین را تسخیر کرده‌اند. تقریبا تمام اندیکاتورها نزولی شده‌اند و به وضوح خبر از رسیدن به مرحله‌ی تثبیت می‌دهند. اما آرتور هیز معتقد است که مدتی طول می‌کشد تا بیت کوین را در یک بازار نزولی واقعی ببینیم.

نمودار BTCUSDT
BTC/USDT – منبع: TradingView

منبع
کریپتو رنک

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا