اخبار خارجی

عرضه اولیه موفق صرافی استروسواپ؛ توکن ASTRO با ۲۱۰ برابر افزایش قیمت همراه شد

عرضه اولیه (IDO) بسیار موفق استروسواپ، صرافی غیرمتمرکز راه‌اندازی‌شده در شبکه کاردانو در روزهای اخیر با موفقیت چشمگیری همراه بوده است. قیمت توکن این پلتفرم به نام ASTRO نیز رشد قابل توجهی داشته است و سودی ۲۱۰ برابری ارائه داده است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از بیتوکوینیست، رویدادهای ایجاد توکن و IDO ها توجه بسیار زیادی در عرصه رمزارزها را به خود جلب کرده‌اند. سرمایه‌گذاران توکن‌ها را با قیمت کم می‌خرند و به دنبال کسب سود ۱۰ یا ۲۰ برابری از آن هستند. در خصوص IDO توکن ASTRO، فروش زودهنگام یک اشتباه بسیار بزرگ بود. پس از ایجاد سطح حمایتی قوی طی دوره فروش توکن، سرمایه‌گذاران برای خرید این توکن مجبور شدند به بازارهای ثانویه مراجعه کنند.

جنون خرید منجر به افزایش قیمت توکن ASTRO شده است. افزایش قیمت ۱۰ برابری اولیه طبق انتظار رخ داد، در عین حال روند صعودی ادامه یافت. حتی روز پس از آن نیز این روند پایان نیافت و بازگشت سود توکن استرو به ۲۱۰ برابر رسید. عملکرد چشمگیر این صرافی غیرمتمرکز بر بستر کاردانو و دستیابی به سود ۲۰۰ برابری ممکن است. به علاوه، حجم معاملات بیش‌ از ۱۸ میلیون دلاری می‌تواند این روند صعودی را حفظ کند.

بر اساس ارقام کنونی DEXTools، تاکنون توکن ASTRO به طور عادلانه توزیع شده است. IDO استرو که توسط لانچ‌پد اختصاصی کاردانو به اسم ADAPad صورت گرفت، باعث شد که نهنگ‌ها و هولدرها نتوانند مقدار زیادی از این توکن را خریداری کنند. در عوض، سرمایه‌گذاران بیشتری، شانس برابر برای سرمایه‌گذاری و خرید توکن با قیمت ۰.۰۰۱ دلار را در اختیار داشتند. اطمینان از توزیع عادلانه به منظور ایجاد جامعه‌ای قوی و جلوگیری از دستکاری قیمت ضروری است.

غیرقابل باور است که قیمت و ارزش بازار اولیه توکن ASTRO به ترتیب ۰.۰۰۱ و ۱۲۰,۰۰۰ دلار بود. طی مدت کوتاهی، تغییرات زیادی صورت گرفت. نکته مهم این است که همکاری با بلوزیلا (BlueZilla) فرصت‌های جدیدی را برای این تیم به همراه خواهد داشت. این همکاری برای اکوسیستم کاردانو نیز خبر بسیار مهمی است، زیرا جایگاه آن به عنوان سومین رمزارز بازار را تثبیت می‌کند.

اهمیت استروسواپ در چیست؟

بسیاری از کاربران، استروسواپ را یکی دیگر از صرافی‌های غیرمتمرکز معمولی می‌دانند. هرچند، باید نگاه کلی‌تر به این موضوع داشته باشیم. استروسواپ در اولین عرضه لانچ‌پد ADAPad با کاردانو همکاری داشته است. این موضوع بدان معنا است که استروسواپ و توکن ASTRO از حمایت کاردانو و بلوزیلا برخوردار است.

این همکاری به استروسواپ امکان می‌دهد تا از فناوری WagyuSwap استفاده کند زیرا WagyuSwap نیز یکی دیگر از اعضای اکوسیستم بلوزیلا است. این موضوع می‌تواند به معاملات بین زنجیره‌ای و سایر موارد منجر شود. استروسواپ به زودی از سپرده‌گذاری (استیکینگ) نیز پشتیبانی خواهد کرد و طرح ارائه پاداش به کاربران و شرکت‌کنندگان وفادار به این پلتفرم را معرفی می‌کند. ۴۵٪ از ۱۰ میلیارد توکن ASTRO به پاداش سپرده‌گذاری اختصاص داده شده است و مشوق چشمگیری برای دارندگان کنونی است تا دارایی خود را نفروشند.

منبع
bitcoinist

نوشته های مشابه

4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا