اخبار خارجی

ورود آتاری افسانه ای به عرصه ارزهای دیجیتال؛ کنسول بازی خود را با لایت کوین بخرید

شرکت آتاری (Atari) تهیه کننده افسانه ای بازی های رایانه ای با بنیاد لایت کوین همکاری می‌کند تا از مزایای مشترک جامعه های خود بهترین استفاده و بیشترین سود را ببرند.

در روز سه شنبه، شرکت آتاری همکاری خود با بنیاد لایت کوین را اعلام و بر منافع مشترک جامعه ارز دیجیتال و بازی های رایانه ای تاکید کرد.

آتاری در ICO خود تاکنون توانسته است ۷۴.۱۹ بیت کوین معادل با ۵۱۴,۰۰۰ دلار در مرحله پیش فروش جمع آوری کند. این سرمایه هم تا از جانب شرکای آتاری است. آتاری نه تنها سرمایه گذاری ها به شکل لایت کوین، بیت کوین و اتر را خواهد پذیرفت، بلکه گیمرها می‌توانند برای خرید کنسول آتی این شرکت (یا همان VCS) از لایت کوین استفاده کرده و تخفیف دریافت کنند. این قابلیت در فروشگاه آنلاین بنیاد لایت کوین در دسترس قرار خواهد گرفت.

اشتراک گیمرها و ارزهای دیجیتال

فردریک چسنایس (Fredric Chesnais) مدیرعامل آتاری به کوین تلگراف گفت امیدوار است جامعه لایت کوین پذیرای این همکاری باشد. وی گفت:

جامعه لایت کوین یک جامعه بزرگ است و اشتراک های خوبی با جامعه بازی های رایانه ای دارد. ما امیدواریم که مردم از این تخفیف ها و هم چنین فرصت استفاده از لایت کوین بهره ببرند.

ارتباط شگفت انگیز با گیمرها

جی میلا (Jay Milla) رییس بخش بازاریابی بنیاد لایت کوین به کوین تلگراف گفت معتقد است که این دو جامعه دارای اشتراک های مختلفی هستند. وی گفت:

هر دوی ما ارتباط شگفت انگیزی با بازی های رایانه ای و خود گیمرها داریم. در عرصه ارزهای دیجیتال، بسیاری از افراد هستند که در عرصه بازی های رایانه ای نیز حضور دارند و در عرصه بازی های رایانه ای نیز افرادی هستند که از اولین پذیرندگان ارز دیجیتال می‌باشند. نکته بسیار خوبی است که مشاهده می‌کنیم برند معتبری نظیر آتاری در حال بازیابی خود است. ما نیز برنامه هایی در خصوص دستیابی به روش هایی داریم که در اقدامات آتاری مشارکت کنیم.

طبق گفته های چسنایس، از کنسول آتاری می‌توان برای کاربردهای مختلف بلاک چین استفاده کرد. وی گفت:

این کنسول بسیار جالب است و همانند رایانه شخصی شما می‌باشد. بنابراین به نظر من در جامعه ارز دیجیتال می‌تواند به یکی از پلتفرم هایی تبدیل شود که بسیار انعطاف پذیر است و می‌توانید از آن برای کاربردهای مختلف بلاک چین استفاده کنید.

اخیرا صنعت گیمینگ به یکی از جذاب ترین حوزه ها برای پذیرش فناوری بلاک چین تبدیل شده است. با وجود لایت کوین که در میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر قرار دارد و یکی از بزرگترین جامعه ها را در اختیار دارد، این همکاری می‌تواند به پذیرش بیشتر بلاک چین و ارزهای دیجیتال در عرصه بازی های رایانه ای تبدیل شود.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا