اخبار بلاکچین

تولید بلاک در شبکه آوالانچ به مدت ۸۰ دقیقه متوقف شد

به نظر می‌رسد بار دیگر تولید بلاک در شبکه آوالانچ متوقف شده است. این در حالیست که روز جمعه نیز این اتفاق رخ داده بود.

براساس گزارش رسانه خبری وو بلاکچین، روز یکشنبه زنجیره C آوالانچ برای مدتی بلاک جدیدی تولید نکرده است. مرورگر بلاکچینی این شبکه نشان می‌دهد که تولید بلاک پس از ۸۰ دقیقه از سر گرفته شده است.

زنجیره C یا Contract Chain یک پلتفرم قرارداد هوشمند EVM است که امکان ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز مانند Trader Joe و Aave را فراهم می کند. در حال حاضر اکثر کاربران نهایی در این زنجیره با آوالانچ در تعامل هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

گزارش دیلی هودل نشان می‌دهد که روز جمعه این اتفاق پس از آپدیت شبکه به نسخه جدید نیز رخ داده است. کوین سکنیکی هم‌بنیان‌گذار این شبکه در توییتی گفته بود که وجود باگی در نسخه ۱.۹.۱۲ باعث توقف تولید بلاک شده بود.

احمد محمدیان

من فعالیتم در حوزه بلاکچین رو از تولید محتوا به صورت فریلنسری شروع کردم و کم کم با علاقه‌ای که به ریاضیات داشتم به این حوزه هم علاقه‌مند شدم. من معتقدم باید برای شروع فعالیت در این حوزه، دنبال یادگیری مطالب پایه رفت و از اینکه بیشتر و بیشتر تحقیق کرد، ترسی نداشته باشیم. من دوست دارم تو این حوزه تا جای ممکن تحقیق کنم و منطق تکنولوژی بلاکچین‌ها و ریاضیات اونهارو متوجه بشم و فکر می‌کنم این موضوع هم بتونه به تحلیل‌های ما کمک بیشتری کنه.

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا