اخبار آلتکویناخبار بیت کوین

نتیجه آنالیز بر مبنای هوش مصنوعی؛ هولد کردن بیت کوین بهترین راه حل است!

محققان پرتغالی در آزمایشی به بررسی الگوهای رفتاری بیت کوین پرداختند. در این آزمایش آن‌ها داده‌های قیمت بیت کوین در گذشته را به هوش مصنوعی (AI) یک ربات معامله‌گر دادند. این ربات با بررسی حالت‌های مختلف رفتاری قیمت بیت کوین سعی بر معامله کردن بر اساس یادگیری‌های خود داشت. در نهایت خروجی این آزمایش منجر به این واقعیت شد که هولد کردن بهترین استراتژی در برخورد با بیت کوین است.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، این آزمایش توسط موسسه پرتغالی Aceita Bitcoin و به سرپرستی فردی به نام واسکونسلوس (Vasconcelos) انجام گرفت. در این آزمایش داده ورودی ربات، قیمت بیت کوین در حدفاصل سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۱ بود و هدفی که برای ربات تعریف شده بود کسب بیشترین امتیاز بود. امتیاز بدین صورت محاسبه می‌شد که هر معامله موفق یک امتیاز مثبت و هر معامله همراه با ضرر یک امتیاز منفی برای ربات به ارمغان داشت.

واسکونسلوس در کد این ربات ۳ عملکرد خرید، فروش و انجام ندادن هیچ اقدامی را تعریف کرد. هوش مصنوعی (AI) این ربات میلیون‌ها حالت برای تشخیص الگوی عملکردی قیمت بیت کوین در نظر گرفت و از آن‌ها برای کسب امتیاز بیشتر استفاده کرد. نمونه‌ای از تلاش‌های این ربات را در شکل زیر مشاهده می‌کنید:

نمونه‌ای از عملکرد ربات معامله‌گر بیت کوین
نمونه‌ای از عملکرد ربات معامله‌گر بیت کوین

در نهایت هوش مصنوعی این ربات به این نتیجه رسید که پس از اقدام به خرید بیت کوین، از عملکرد هولد که برای آن تعریف شده بود، استفاده کند.

به نظر شما بهترین راه کسب درآمد از بیت کوین چیست؟

منبع
cointelegraph

سعید قاسمی

رشته من برق مخابرات بوده و از نظر من هر موضوعی تو دنیا مثل یه شبکس که باید تحلیلش کرد و کامل بفهمی که چطور کار میکنه؛ از جمله بلاکچین. تحلیل تکنیکال برام خیلی جذابه چون باهاش ذهنیت آدما رو تو موقعیت‌های مختلف میفهمم و برام قابل پیش‌بینی میشن.

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا