اخبار آلتکویناخبار بلاکچین

۶۰ درصد افزایش در یک هفته؛ روند صعودی بت (BAT) همچنان ادامه دارد!

در حالی که اکثر ارزهای دیجیتالی در ماه های گذشته با کاهش روبرو شدند، توکن بت (BAT) توانست جایگاه خود را در این موقعیت حفظ کرده و در همین بازار کاهشی  به رشد خود ادامه دهد. لازم به ذکر است که طبق آمار بدشت آمده این توکن در بیست و چهار ساعت گذشته ۱۵.۶۹ درصد رشد داشته است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

در زمان نگارش این خبر، بت با قیمت ۰.۲۷ دلار با سرمایه کلی ۲۷۲ میلیون دلار معامله می شد. بت در ۷ روز گذشته به میزان ۵۷.۵ درصد افزایش یافته است و این امر باعث شد تا بت در میان فهرست ۵۰ ارز دیجیتالی که بیشترین افزایش قیمت را داشته اند در رتبه نخست قرار بگیرد.

 افزایش شهاب سنگی قیمت این توکن در ۲۴ ساعت گذشته با قیمت ۰.۲۳ دلار شروع شد و اکنون این توکن به ارزش ۰.۲۷ دلار رسیده است.

هفته گذشته قیمت بت به طور مداوم افزایش یافت و از ۰.۱۷ دلار در تاریخ ۱۵ اکتبر تا قیمت ۰.۲۱ دلار در ۱۷ اکتبر رسید. قیمت این توکن از ۱۸ تا ۲۰ اکتبر بین ۰.۲۰ تا ۰.۲۱ دلار ثابت بود و پس از آن تا ۰.۲۳ دلار افزایش پیدا کرد.

این توکن در ۱۹ اکتبر پس از اعلام نسخه جدید مرورگر دسکتاپ بریو (Brave) که شامل ویژگی هایی است که برای افزایش ارزش کاربردی این توکن طراحی شده است، افزایش شدیدی را تجربه کرد.

حتی با وجود اینکه قیمت این توکن پایدار باقی ماند، اما بت بین ۱۷ و ۱۸ اکتبر تا ۱۹ و ۲۰ اکتبر افزایش چشمگیری در حجم معاملات داشته است. اولین افزایش از ۵.۲۶ میلیون به ۲۶.۸۳ میلیون و سپس از ۵.۵۸ میلیون به ۲۸.۰۵ میلیون بود.

نظر شما راجع به آینده این توکن دیجیتالی و مرورگر بریو چیست؟

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا