اخبار کوتاه

مجموعه میمون‌های کسل با فروش زمین مجازی پا به متاورس گذاشت؛ توکن APECOIN عرضه می‌شود

آزمایشگاه‌های یوگا (Yuga Labs)، شرکت ارائه‌دهنده مجموعه NFT میمون‌های کسل، قصد دارد با فروش زمین مجازی صدها میلیون دلار درآمد کسب کند.

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از theblockcrypto، یوگا در سال گذشته از فروش مجموعه NFT میمون‌های کسل ۱۲۷ میلیون دلار درآمد خالص به دست آورد، رقمی که پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۲ از طریق درآمد حاصل از فروش زمین مجازی به ۴۵۵ میلیون دلار برسد.

فروش زمین مجازی مرحله اول از یک متاورس جدید است. طرح بزرگ متاورس یوگا با فروش زمین‌ها مجازی به شکل NFT آغاز خواهد شد و این NFTها به قطعات مختلف زمین‌ در بازی متاورس مرتبط می‌شوند. هر قطعه زمین در این متاورس ویژگی‌های منحصر به فردی از قبیل منابع طبیعی، ابزار آلات و مصنوعات خاص و در برخی موارد شخصیت‌های کمیاب خواهد داشت.

این متاورس متمرکز بر بازی با نام MetaRPG عرضه می‌شود که با مجموعه‌ای از NFT‌ها سازگار خواهد بود. قرار است یک «فروشگاه درون بازی» طراحی شود که به بازیکنان اجازه می‌دهد با استفاده از NFT‌هایی که دارند یا از ابتدا، شخصیت‌هایی را ایجاد کنند، آنها را (با NFT) تجهیز کنند و از آنها در بازی استفاده کنند.

یکی دیگر از اجزای حیاتی متاورس پیشنهادی، رمزارزی به نام «اِیپ‌کوین (APECoin)» است که بسیاری منتظر عرضه آن هستند. از این توکن برای خرید در فروشگاه درون بازی استفاده خواهد شد.

در مجموع، ۲۰۰٬۰۰۰ قطعه زمین در ۲ دور فروش در ماه‌های مارس و آگوست ۲۰۲۲ (اسفند ۱۴۰۰ و مرداد ۱۴۰۱) توزیع خواهد شد و یوگا انتظار دارد که ۱۷۸ میلیون دلار از هر دور فروش به دست آورد. این شرکت بخشی از زمین‌های متاورس را برای خود حفظ خواهد کرد.

منبع
theblockcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا