اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

پکن برنامه‌ای ۲ ساله برای توسعه متاورس و NFT ارائه داد

پکن طرح جدیدی را برای توسعه فناوری‌های متاورس و NFT منتشر کرد. این طرح به شدت بر توسعه مرکز نوآوری علم و فناوری بین‌المللی پکن و «مدیریت شهر بر اساس اقتصاد دیجیتال جهانی» تاکید دارد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کوین تلگراف، شهرداری پکن روز سه‌شنبه ۲۳ آگوست (۱ شهریور)‌ یک طرح دو ساله (۲۰۲۲-۲۰۲۴ مصادف با ۱۴۰۱-۱۴۰۳) برای نوآوری و توسعه متاورس را منتشر کرد که همه مناطق را ملزم می‌کند تا به برنامه نوآوری جدید وب ۳ پایبند باشند و عمل کنند.

این برنامه اجرایی توسعه، از متاورس به عنوان نسل جدیدی از ادغام فناوری اطلاعات و نوآوری یاد می‌کند که رشد اینترنت را به سمت وب ۳ سوق می‌دهد. این طرح نوآوری بر ارتقای توسعه صنایع مرتبط با متاورس تمرکز دارد و همینطور تلاش می‌کند پکن را به الگویی در زمینه اقتصاد دیجیتال تبدیل کند.

این برنامه اجرایی مستلزم آن است که مناطق مختلف زیرساخت‌های فناوری را در سطح شهر ایجاد کنند و استفاده از آن را در زمینه‌های مختلف از جمله آموزش و گردشگری ترویج دهند.

رونوشت سند رسمی به شرح زیر است:

سناریوهای آموزش دیجیتال را ترویج کنید، از همکاری عمیق بین شرکت‌های فناوری مرتبط با متاورس و موسسات آموزشی حمایت کنید، مدل‌های آموزش آنلاین هوشمند و تعاملی را گسترش دهید و پلتفرم‌های آموزش دیجیتال در سطح صنعت را توسعه دهید.

برنامه اجرایی توسعه متاورس همچنین به مناطق و شهرداری‌ها دستور داده است برای ایجاد واقعیت مجازی، حمایت مالی و منابع انسانی ارائه کنند. شهرداری پکن همچنین خواستار پیگیری روندهای فناوری توکن بی‌همتا (NFT) و کاوش در برنامه‌های نظارتی برای حمایت از نوآوری شد.

منبع
cointelegraphtheblock

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا