اخبار آلتکویناخبار بلاکچیناخبار عمومی

نمایندگی خودروهای لوکس رولزرویس، بنتلی و بوگاتی، بیت کوین می‌پذیرد!

بر اساس خبر رسمی منتشر شده در روز ۵ سپتامبر، Post Oak Motor Cars – خرده فروش خودروهای لوکس – اعلام کرد که اولین نمایندگی رولزرویس، بنتلی و بوگاتی در ایالات متحده آمریکا خواهد بود که بیت کوین و بیت کوین کش را به عنوان یک راه پرداختی می پذیرد.

این خرده فروشی خودروهای لوکس، با مدیریت یک تاجر آمریکایی به نام تیلمن فرتیتا، برای ایجاد امکان خرید خودروها و پرداخت از طریق ارزهای دیجیتالی از سرویس BitPay به عنوان درگاه پرداختی خود استفاده می کند.

براساس خبر منتشر شده، این شرکت مستقر در تگزاس، خرید از طریق ارزهای دیجیتالی برای مشتریان از هر نقطه جهان را امکان پذیر ساخته است. در اواخر سال گذشته، فرتیتا به خبرنگاران گفته بود که اکثر مردم هرگز بیت کوین نخواهند خرید مگر مطمئن باشند که این ارز دیجیتالی  توسط شرکت بیمه FDCI پشتیبانی می شود.

در اوایل سال جاری، شرکت فورد – بزرگترین تولید کننده خودرو در آمریکا – سیستمی برای ارتباط وسایل نقلیه به یکدیگر را به ثبت رساند که با توجه به مقصد راننده و ترافیک موجود در مسیر، ماشین ها با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و با دریافت هزینه از طریق ارزهای دیجیتالی مسیر پیش روی راننده ها با ترافیک کمتری همراه می شود.

در اوایل ماه مارس سال ۲۰۱۸، Daimler AG غول اتومبیل سازی در آلمان، که بخاطر برندهای مرسدس بنز و Smart شهرت یافته است، MobiCoin را به عنوان ارز دیجیتالی خود معرفی کرد و تصمیم دارد تا به رانندگانی که دوستدار محیط زیست بوده و به صورت قانونمند رانندگی می کنند به وسیله این توکن جوایزی اهدا کند.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا