اخبار خارجی

تیم دراپر: جوانان و افراد میانسال بیت کوین بخرند!

تیم دراپر سرمایه گذار میلیاردر طی مصاحبه با فاکس بیزینس (FOX Business) در تاریخ ۲۲ ژانویه به جوانان و افراد میانسال توصیه کرده است تا بیت کوین خریداری کنند.

دراپر معتقد است که بیت کوین برای افرادی که به دنبال پس انداز سرمایه برای بازنشستگی خود هستند باید اهمیت ویژه ای داشته باشد. وی بیان کرد که سیستم بانکی سنتی دیگر تاریخ گذشته است و گفت:

شما به بیت کوین نگاه می‌کنید و می‌گویید این بسیار خوب است زیرا خودروی قدیمی پدرم نیست. سیستم بانکی قدیمی ما همان خودروی قدیمی است.

نواقص سیستم بانکی

دراپر امور مالی سنتی را مقصر بدهی صدها هزار دلاری جوانان و افراد میانسال می‌داند. وی توضیح داد که با وجود حقوق و درآمدهای کنونی، این افراد نمی‌توانند به طور کامل بدهی خود را بپردازند. زمان بسیار دشواری است و این افراد به جای خریدار به اجاره کننده تبدیل شده اند زیرا مجبور هستند. وی هم چنین بر اهمیت انتقال آزاد سرمایه و کالا در سراسر جهان تاکید کرده است.

دراپر به دلایل مطرح شده به این افراد توصیه کرده است که شروع به ورود به عرصه جدید و محکم کردن جای پای خود در این عرصه کنند که بر خلاف دلار، کارمزدهای هنگفت و قوانین سختگیرانه در خصوص تراکنش ها اعمال نمی‌کند. وی خاطرنشان کرد که پس انداز پول همانند نسل های قبلی دیگر در اقتصاد امروز جوابگو نیست. وی گفت:

به نظرم اگر واقعا می‌خواهید از پس انداز خود جواب بگیرید باید به بیت کوین و ارزهای دیجیتال فکر کنید.

بسیاری از افراد معتقدند بیت کوین راهکار سیستم مالی پرتورم و مبتنی بر بدهی کنونی است. برای آنکه بیت کوین این مشکلات را حل کند، فروشندگان باید قیمت های خود را به جای ارز سنتی، بر اساس بیت کوین تعیین کنند، زیرا اگر قیمت ها بر اساس ارز سنتی تعیین شوند، تورم هم چنان بر قیمت کالاها و خدمات تاثیرگذار خواهد بود.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا