اخبار اتریوماخبار بلاکچیناطلاعیه صرافی

پشتیبانی بایننس از مرج اتریوم؛ توکن جدید به کاربران ارائه خواهد شد

بایننس امروز اقدامات خود در قبال به روز رسانی مرج اتریوم را اعلام کرد. این صرافی در نظر دارد تا به کاربرانی که در حساب خود اتر دارند، پس از به‌روزرسانی مرج، معادل با اترهای کاربران به آنها توکن‌های فورک جدید اتریوم را ارائه دهد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از کریپتوبریفینگ، بایننس در حال آماده‌سازی برای به‌روز رسانی مرج اتریوم است.

صرافی بایننس در روز پنج‌شنبه اعلام کرده است که در نظر دارد تا پس از رویداد مرج که برای تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) برنامه‌ریزی شده است، در صورتی که توکن‌های جدیدی از اتریوم ایجاد شود آنها را به کاربرانی که در حساب خود اتر دارند، ارائه کند.

این صرافی در اعلان اخیر خود به شرایط احتمالی اشاره کرده است که طی آن، شبکه اتریوم ممکن است به دو زنجیره مجزا تقسیم شده و بدین ترتیب، توکن جدیدی ایجاد شود. در این شرایط، بایننس هم‌چنان از نماد ETH برای نسخه جدید اتریوم مبتنی بر گواه اثبات سهام استفاده خواهد کرد. بسیاری از شرکت‌های کریپتو و پروتکل‌های دیفای نیز بیان کرده‌اند که از این موضوع پشتیبانی خواهند کرد.

هرچند، صرافی بایننس در نظر دارد تا در صورت ایجاد شدن زنجیره جدید اتریوم، توکن‌های جدیدی که ایجاد می‌شود را به کاربران ارائه دهد. در اعلان بایننس آمده است:

ما توکن زنجیره کوچک‌تر را بر اساس موجودی اتر حساب کاربران با نسبت یک به یک به آنها ارائه می‌دهیم. این اقدام قبل از به‌روزرسانی لایه اجرایی پاریس انجام خواهد شد.

بایننس هم‌چنین بیان کرده است از واریز و برداشت تمام فورک‌های احتمالی اتریوم پشتیبانی خواهد کرد. هرچند، صرافی بایننس همانند سایر کوین‌ها یا توکن‌های دیگر، توکن‌های فورک جدید را پس از فرایند بررسی دقیق و سختگیرانه فهرست خواهد کرد.

بایننس در بیانیه خود تایید کرده است که واریزها و برداشت‌های اتر و توکن‌های مبتنی بر استاندارد ERC-20 را در تاریخ ۶ سپتامبر متوقف خواهد کرد تا برای به‌روزرسانی لایه اجماع بلاتریکس آماده شود. هم‌چنین در تاریخ ۱۵ سپتامبر نیز برای رویداد مرج این اقدام انجام خواهد شد. سایر صرافی‌ها نظیر کوین‌بیس نیز اعلام کرده‌اند اقدامات پیشگیرانه مشابهی اتخاذ خواهند کرد تا از کاربران در مقابل از دست دادن سرمایه خود به دلیل به‌روزرسانی شبکه محافظت کنند.

اطلاعات بیشتر در مورد بازار اسپات و سایر بازارهای بایننس در خصوص آپدیت اتریوم را در اطلاعیه صرافی روز یکشنبه منتشر خواهیم کرد.

رویداد مرج مهم‌ترین به‌روزرسانی شبکه اتریوم تاکنون محسوب می‌شود و حاصل سال‌ها تلاش و کار توسعه‌دهندگان است. اگرچه اکثر دارندگان و ذینفعان اتریوم از انتقال شبکه از مکانیزم اجماع گواه اثبات کار به گواه اثبات سهام استقبال کرده‌اند، اما گروهی از دارندگان اتر مخالف این به‌روزرسانی هستند. در هفته‌های اخیر، افراد مخالف با انتقال شبکه اتریوم به PoS درباره ایجاد فورک در شبکه و به وجود آمدن نسخه‌ای از شبکه اتریوم که هم‌چنان از مکانیزم اجماع PoW استفاده می‌کند صحبت کرده‌اند. با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که آیا حمایت کافی از ایجاد فورک در شبکه اتریوم پس از عرضه به‌روزرسانی مرج وجود خواهد داشت یا خیر.

منبع
cryptobriefing

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا