اخبار اتریوماخبار بلاکچین

اطلاعیه جدید بنیاد اتریوم؛ زمان دقیق به روز رسانی مرج برای ماه سپتامبر تایید شد

بنیاد اتریوم امروز اطلاعاتی مبنی بر نقشه راه و زمان دقیق انجام به روز رسانی مرج منتشر کرد. در این اطلاعیه زمان دقیق انجام مرج در ماه سپتامبر تایید شد.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین و به نقل از بنیاد اتریوم،‌ در پست جدید وبلاگ رسمی خود تاکید کرد عرضه به‌روزرسانی بلاتریکس در ایپاک ۱۴۴۸۹۶ در ساعت UTC ۱۱:۳۴ تاریخ ۶ سپتامبر (ساعت ۱۶:۰۴ تاریخ ۱۵ شهریور) برنامه‌ریزی شده است.

انتقال شبکه اتریوم به گواه اثبات سهام که به اسم مرج شناخته می‌شود، باید ابتدا با به‌روزرسانی بلاتریکس (Bellatrix) بر روی بیکن چین فعال شود. پس از آن و دستیابی به مقدار مشخص سختی کلی ترمینال‌های شبکه، زنجیره گواه اثبات کار به گواه اثبات سهام انتقال خواهد یافت.

مرج یک فرایند دو مرحله‌ای است. مرحله اول به‌روزرسانی بلاتریکس است که در لایه اجماع توسط ارتفاع ایپاک فعال می‌شود. مرحله دوم به اسم پاریس که طی آن انتقال لایه اجرایی گواه اثبات کار به گواه اثبات سهام انجام می‌شود، با رسیدن به سختی کلی نهایی شبکه (TTD) فعال می‌شود.

پاریس که بخشی از انتقال لایه اجرایی در مرج اتریوم محسوب می‌شود در مقدار سختی کلی نهایی ۵۸٬۷۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ فعال می‌شود و انتظار می‌رود شبکه در تاریخ ۱۰ الی ۲۰ سپتامبر (۱۹ الی ۲۹ شهریور) به این مقدار سختی دست یابد. تاریخ دقیق به هش‌ریت گواه اثبات کار بستگی دارد.

اطلاعات آپدیت اتریوم ۲
مراحل انجام به روز رسانی مرج اتریوم ۲ منبع: بنیاد اتریوم

پس از دستیابی لایه اجرایی به TTD مذکور، بلاک بعدی توسط اعتبارسنج بیکن چین ایجاد خواهد شد. هنگامی انتقال مرج تکمیل می‌شود که بلاک مذکور به طور کامل توسط بیکن چین تولید شود. در شرایط عادی شبکه، این موضوع ۲ ایپاک (تقریبا ۱۳ دقیقه) پس از تولید اولین بلاک بعد از TTD رخ می‌دهد.

منبع
blog.ethereum

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا