اخبار آلتکوین

پلتفرم IO.NET پنجاه‌وپنجمین پروژه لانچ پول بایننس؛ استیکینگ از فردا آغاز می‌شود

صرافی بایننس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد پروژه آیونت (IO.NET) را به عنوان پنجاه و پنجمین پروژه در لانچ پول (Launchpool) خود عرضه می‌کند. آیونت یک پلتفرم غیرمتمرکز محاسباتی ابری مبتنی بر هوش مصنوعی است که با هدف ارائه راهکارهای غیرمتمرکز و افزایش کارایی و دسترسی راه‌اندازی شده است.

مقایسه قیمت صرافی‌های ایرانی

با میهن بلاکچین، بهترین قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال رو پیدا کن!

مقایسه صرافی

به گزارش میهن بلاکچین، صرافی بایننس اولین پلتفرم معاملاتی خواهد بود که توکن IO را لیست می‌کند و طبق این اطلاعیه، معاملات این ارز دیجیتال از تاریخ ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد ۱۴۰۳) ساعت ۱۲:۰۰ به وقت UTC آغاز خواهد شد.

جزییات فارمینگ توکن IO در لانچ پول بایننس

کاربران از فردا ۷ ژوئن (۱۸ خرداد ۱۴۰۳) می‌توانند با استیکینگ توکن‌های BNB و FDUSD خود در استخرهای جداگانه، توکن‌های IO پروژه آیونت را به مدت ۴ روز فارم کنند. این دوره فارمینگ برای دسترسی زودهنگام کاربران به توکن‌های IO و تشویق مشارکت در اکوسیستم آیونت طراحی شده است.

انتظار می‌رود دستورالعمل‌ها و جدول زمانی دقیق فارم توکن‌های IO تا ۵ ساعت پس از اطلاعیه بایننس در وب‌سایت این صرافی منتشر شود. مجموع عرضه اولیه توکن آیونت ۵۰۰ میلیون واحد خواهد بود و حداکثر عرضه آن ۸۰۰ میلیون واحد تعیین شده که از این تعداد ابتدا ۱۹٪ یعنی ۹۵ میلیون واحد به گردش وارد خواهند شد. در مجموع ۴٪ از کل عرضه اولیه یعنی ۲۰ میلیون واحد به لانچ پول بایننس اختصاص داده شده است.

کاربران می‌توانند در استخر مربوط به BNB هر ساعت تا ۱۷۷۰۸.۳۳ واحد و در استخر FDUSD تا ۳۱۲۵ واحد IO را فارم کنند. در مجموع ۱۷ میلیون واحد IO به استخر BNB و ۳ میلیون واحد به استخر FDUSD اختصاص داده شده است.

پلتفرم io.net، شبکه محاسباتی غیرمتمرکز است که دسترسی به خوشه‌های GPU را برای مهندسان یادگیری ماشین و هوش مصنوعی با هزینه کمتر و کارایی بالاتر فراهم می‌کند. این پلتفرم از منابع GPU بیکار از مراکز داده، ماینرها و پروژه‌های غیرمتمرکز مانند Filecoin و Render استفاده می‌کند تا شبکه محاسباتی وسیعی ایجاد کند.

منبع
binance

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا