اخبار خارجی

نگاه بنیان گذار بایننس به روند صعودی بازار چیست؟

چانگ پنگ ژائو (ملقب به CZ) موسس و مدیرعامل بایننس مطابق معمول نگرش خوش بینانه ای به کریپتو دارد و اخیرا طی مصاحبه ای گفت که نسبت تعداد سفارش و تراکنش کاربران در بالاترین میزان خود و حتی بالاتر از ژانویه ۲۰۱۸ قرار دارد. وی هم چنین در خصوص اتفاقات کنفرانس  Deconomy ۲۰۱۹ که هفته گذشته در سئول کره جنوبی برگزار شد صحبت کرد.

صحبت های CZ طی مصاحبه در مورد اینکه آیا رشد قیمت اخیر بیت کوین واقعی است، پاسخ داد، این حقیقت که قیمت بیت کوین می‌تواند به سرعت افزایش یابد بدان معنا است که سرمایه بسیار زیادی وجود دارد و بسیاری منتظر خرید بیت کوین هستند و ترس از دادن موقعیت رشد در سرمایه خود را دارند. بنابراین، موضوع افزایش سریع قیمت بیت کوین بدان معنا است که همه این سرمایه ها آماده است و مردم کاملا به این صنعت اعتماد دارند. بنابراین اینگونه نیست که همه مردم ترسیده باشند.

سپس از CZ پرسیده شد که آیا بایننس شاهد افزایش دلار و سرمایه سپرده گذاری شده بوده است؟ وی در پاسخ به این پرسش گفت:

قطعا در چند روز گذشته شاهد افزایش سپرده های استیبل کوین بودیم. علاوه بر این موضوع، تعداد تراکنش ها و تعداد ثبت سفارشات کاربران نیز به بالاترین سطح خود رسیده است. در واقع نسبت به ژانویه ۲۰۱۸ شاهد ثبت سفارش های بیشتری هستیم و به بالاترین سطح خود تاکنون رسیده است. هم چنین ثبت نام کاربران در بایننس نیز با رشد چشمگیری مواجه بوده است. بنابراین تمام نشانه ها بیانگر این است شرایط در حال بهبود و افزایش است.

وی هم چنین توضیح داد که صرافی بایننس حتی قبل از جهش قیمت بیت کوین نیز در حال آماده سازی بود. وی بیان کرد حتی یک یا دو ماه گذشته، سرعت ثبت نام کاربران در حال افزایش بود. اما رشد اصلی و بزرگ هنگام افزایش قیمت بیت کوین رخ داد.

CZ هم چنین درباره بهبود شرایط در کشور کره جنوبی به دلیل افزایش قیمت اخیر بیت کوین صحبت کرد و اذعان داشت با هرکسی که ملاقات کردم بسیار خرسند و خوش بین بود. بنابراین شرایط نسبت به چند ماه گذشته بسیار متفاوت است. اما باز هم می‌گویم که کاربران کره جنوبی در بازار کریپتو بسیار فعال و مصمم می‌باشند.

CZ نظر خود را در خصوص بحث نوریل روبینی با ویتالیک بوترین در کنفرانس دکونومی ۲۰۱۹ اینگونه بیان کرد:

هنگامی که این موضوع رخ داد من در بین صف جلویی حضار بودم. به شخصه نمی‌دانم چرا روبینی چند روز از زندگی خود را صرف برگزاری کنفرانس در خصوص صنعتی کرده است که هنوز آن را تایید نکرده است. بنابراین نمی‌دانم چرا این شخص زمان خود را صرف کریپتو کرده است در حالی که معتقد است کریپتو ارزش خاصی ندارد. به نظرم وی به شدت با خود در تناقض است. به شخصه هرگز با او موافق نبوده ام. من کاملا با سخنان بوترین موافقم. صادقانه بگویم این موضوع مقداری جالب و سرگرم کننده است اما در عین حال، فکر می‌کنم که این بحث کاملا هدر دادن وقت بوترین بود.

نکته جالب دیگری که در صحبت های وی مشخص شد، تأیید مجدد عرضه بایننس DEX در ماه جاری بود.

منبع
cryptoglobe

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا