اخبار خارجی

رییس بایننس ثروتمندترین فرد در دنیای ارزهای دیجیتال است!

طبق فهرست جدید ثروتمندترین افراد Hurun Global، چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس ثروتمندترین فرد در عرصه ارزهای دیجیتال و بلاک چین است.

ثروت خالص ژائو طی یک سال گذشته دو برابر شده و به ۲.۶ میلیارد دلار رسیده است. سال گذشته درآمد ژائو ۱.۳ میلیارد دلار بوده است. دومین فرد نیز میکری کتوان ژان (Micree Ketuan Zhan) موسس بیت مین است که سرمایه ۱.۶ میلیارد دلاری در اختیار دارد. قابل ذکر است که سرمایه ژان طی یک سال گذشته از ۲.۷ میلیارد دلار کاهش یافته و تقریبا نصف شده است.

جیهان وو (Jihan Wu) یکی دیگر از موسسان بیت مین در ماه اکتبر سرمایه بیشتری از ژان داشته است. اما نکته جالب این است که وو در فهرست امسال قرار نگرفته است. سال گذشته سرمایه وو ۱.۵ میلیارد دلار بود

سایر میلیاردرهای عرصه ارزهای دیجیتال عبارتند از شو مینگ شینگ (Xu Mingxing) موسی صرافی OKCoin با سرمایه ۱.۴ میلیارد دلار، کریس لارسن (Chris Larsen) رییس اجرایی هیات مدیره ریپل با سرمایه ۱.۳ میلیارد دلار، لین لین (Lin Lin) موسس صرافی هیوبی با سرمایه ۱.۱ میلیارد دلار و برایان آرمسترانگ (Brian Armstrong) مدیرعامل کوین بیس با سرمایه ۱ میلیارد دلار.

جف بزوس مدیرعامل آمازون رتبه نخست در فهرست ثروتمندترین فرد جهان را حفظ کرده است. سرمایه او با ۷ میلیارد دلار کاهش نسبت به سال گذشته به ۱۴۰ میلیارد دلار رسیده است. دلیل اصلی کاهش سرمایه او، طلاق از همسر سابق خود مکنزی بزوس بود که باعث شد این فرد با سرمایه ۴۴ میلیارد دلاری به فهرست ثروتمندترین افراد سال وارد شود.

اخلاق مداری در دنیای ارزهای دیجیتال مهم است!

افراد تاثیرگذار و مهم در دنیای کریپتوکارنسی ها که به اندازه CZ یا ویتالیک بوترین شناخته شده باشند؛ کم نیستند. اما چیزی که بعضی از این افراد مانند CZ را متمایز میکند؛ تاکید بر درست زندگی کردن و رعایت حق و حقوق کاربران است. قطعا صرافی بایننس نیز در سال های گذشته دچار اشتباهاتی شده است؛ اما برخلاف دیگر صرافی های کریپتو همواره سعی داشته پیشرفت کند و خدمات سالم در اختیار مصرف کنندگانش قرار دهد.

همین موضوع باعث شده بسیاری به CZ و بایننس اعتماد بیشتری داشته باشند و از این صرافی استفاده کنند و در این سالها باعث بزرگ و بزرگتر شدن بایننس شده است و البته ثروتمند تر شدن CZ! پس به یاد داشته باشیم؛ درست کار کردن در یک زمان طولانی تر میتواند باعث تولید ثروت خیلی بیشتری نسبت به تخلف و کلاهبرداری شود.

منبع
theblockcrypto

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا