اخبار خارجی

چند روز تا هاردفورک بایننس چین ؛ این آپدیت چه تغییراتی به همراه دارد؟

شبکه اصلی بایننس چین ، که یک سیستم نرم افزاری بلاکچین توسعه یافته توسط صرافی بایننس و جامعه آن است، طبق برنامه ریزی‌ انجام شده در ۲۸ اگوست ساعت ۶ به وقت ساعت جهانی، شاهد یک به روز رسانی هاردفورک خواهد بود.

طبق مطلب منتشر شده در وبسایت این شرکت در ۲۳ آگوست، انتظار می‌رود فول نودهای اجرا کننده شبکه اصلی نسخه نرم افزار خود را در تاریخ هارد فورک ذکر شده به نسخه ۰.۸.۰ تغییر بدهند.

این تغییرات اثری روی دارندگان توکن BNB و کاربران صرافی غیرمتمرکز بایننس نخواهد داشت. با این حال،‌ اجرا کنندگان فول نودهای بلاکچین بایننس به منظور جلوگیری از قطع ارتباط و دردسرهای مربوط به خطا در ارسال تراکنش‌ها، باید دستورالعمل‌های روی سایت اصلی این به روز رسانی را دنبال کنند.

این به روز رسانی را به احترام نظریه‌پرداز فرگشت،‌ چارلز داروین نامگذاری کردند. انتظار می‌رود این به روز رسانی مجموعه‌ای از منطق‌های تجاری (Business logic) مانند استکینگ BNB و انتقال میان زنجیره‌ای، فرآیندهای نظارت روی بلاکچین را برای بلاکچین هوشمند بایننس (Binance Smart Chain) مدیریت کند.

فراهم کنندگان یا مصرف کنندگان سرویس کیف پول بایننس چین همچنین باید به این استیکینگ جدید و ویژگی‌های جدید این بیزینس مدل میان زنجیره‌ای توجه کنند. نسخه جدید این کیف پول، باگ پاداش‌های توزیع‌شده‌ استیکینگ که در چند روز اخیر گزارش شده بود را نیز برطرف می‌کند.

طبق گزارشات، بایننس چین در ماه آپریل امسال بلاکچینی مبتنی بر قرارداد هوشمند را راه اندازی کرد تا به توسعه دهندگان اجازه بدهد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز راه اندازی کنند.

گفته شد در بلاکچین هوشمند قرار نبوده که توکنی به عنوان پاداش بلاک صادر شود. در عوض، پاداش‌ها در داخل کارمزدهای تراکنش بلاکچین خواهد بود.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا