اخبار خارجی

عرضه بایننس کلود؛ امکان راه اندازی صرافی ارز دیجیتال توسط کاربران تنها در ۵ روز !!

پلتفرم تازه عرضه شده بایننس کلود (Binance Cloud) ممکن است مقداری با آن چیزی که صنعت ارز دیجیتال انتظار داشت متفاوت باشد.

پس از ۸ فوریه که چانگ پنگ ژائو موسس و مدیرعامل بایننس برای اولین بار صحبت هایی در خصوص معرفی بایننس کلود کرد، این سرویس جدید به طور رسمی در تاریخ ۱۷ فوریه عرضه شد. این سرویس کاربرانی را هدف قرار داده است که در صدد ایجاد صرافی های ارز دیجیتال هستند.

زیرساخت جامع برای عرضه صرافی ارزهای دیجیتال

طبق معرفی جدید، Binance Cloud به عنوان یک پلتفرم زیرساخت جامع برای مشتریان و شرکا عمل خواهد کرد تا بر بستر فناوری، امنیت، نقدینگی و هم چنین خدمات تصدی پیشروی بایننس به عرضه صرافی های ارز دیجیتال خود اقدام کنند. این راهکار هم چنین از داشبورد (نوعی رابط کاربری) برای مدیریت سرمایه ها، عملکرد چندزبانه و هم چنین طیف وسیعی از جفت ارزهای معاملاتی و کوین ها پشتیبانی می‌کند.

راهکار سیستم ابری جدید بایننس به کاربران، روش جدیدی برای ایجاد پلتفرم های ارز دیجیتال در بازارهای محلی خود ارائه خواهد داد. ویژگی های بایننس کلود شامل بازار نقدی ارز دیجیتال، معاملات قراردادهای آتی و هم چنین یکپارچه سازی API بانک های محلی و خدمات صرافی های همتا به همتا از ارز سنتی به ارز دیجیتال است. بایننس کلود در آینده در نظر دارد تا ویژگی های بیشتری نظیر استیکینگ، خدمات معاملاتی فرابورس و هم چنین صدور توکن با پلتفرم IEO را به فهرست ویژگی های خود اضافه کند.

ژائو گفته است که بایننس کلود به کاربران امکان خواهد داد تا طی ۳ الی ۵ روز یک صرافی عرضه کنند.

ژائو در خصوص بایننس کلود خاطر نشان کرد که این سرویس جدید افراد مناطقی را هدف قرار خواهد داد که در محدوده پوشش بایننس نمی‌باشند. وی گفت که بایننس کلود به این افراد امکان خواهد داد تا در بازارهای محلی که از نظر مالی و فرهنگی از بایننس فاصله دارند، صرافی های خود را عرضه کنند.

مدیرعامل بایننس هم چنین بیان کرد که بایننس کلود به شرکا امکان خواهد داد تا در صورت آماده سازی سایر شرایط مورد نیاز، طی ۳ الی ۵ روز صرافی خود را عرضه کنند. طبق اعلان اصلی، اولین صرافی بزرگ ارز دیجیتال که کاملا بر بستر بایننس کلود است در اوایل ماه مارس ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

هم راستا بودن بایننس کلود با رسالت بایننس در خصوص در دسترس قراردادن ارزهای دیجیتال به تمام مردم

ژائو هم چنین خاطرنشان کرد که بایننس کلود اولین برنامه در نوع خود است. وی گفت:

بایننس کلود یک بسته نرم افزاری است که تاکنون در بازار وجود نداشته است. ما مشتاق به اشتراک گذاری تجربه خود با برندها، جامعه ها و بازارهای مختلف سراسر جهان هستیم.

ژائو طی مصاحبه خود با کوین تلگراف از این موضوع مطمئن نبود که چه کسی اولین بار ایده بایننس کلود را مطرح کرده است، هرچند ایده او نبود. مدیرعامل بایننس افزود که منشأ این ایده به اندازه اجرای آن مهم نیست. وی بیان کرد که بایننس کلود در نظر دارد تا دسترسی به ارزهای دیجیتال و حضور در پذیرش جهانی آن را برای همگان امکان پذیر سازد. ژائو در این خصوص گفت:

ما می‌خواهیم دسترسی به ارزهای دیجیتال را برای شرکای بیشتری امکان پذیر کنیم، تا آنها نیز بتوانند همراه با ما دسترسی ارزهای دیجیتال را برای همگان میسر سازند. بنابراین مفهوم موجود در بایننس کلود این است که ما می‌خواهیم پلتفرمی ارائه دهیم که در آن، افراد دیگری به ما کمک کنند تا دسترسی به ارزهای دیجیتال امکان پذیر شود. ایده اصلی این است.

این خبر همزمان با گزارش های اخیر مبنی بر این موضوع منتشر شد که بایننس برای فعالیت در سنگاپور درخواست مجوز کرده است. بایننس که در کشور مالت واقع است، با کسب مجوز از نهاد مالی سنگاپور به گسترش خود خواهد پرداخت.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا