اخبار خارجی

بایننس کوین به بالاترین قیمت تاریخ خود رسید

چانگ پنگ ژائو مقلب به CZ مدیرعامل صرافی بایننس در مورد افزایش قیمت اخیر بایننس کوین اظهار نظر کرد: آرامش خود را حفظ کنید، این فقط ابتدای کار است ، BNB با ثبت رکورد ۶۸ دلاری به بالاترین قیمت تاریخ خود رسیده است. در حال حاضر bnb در محدوده ۶۷ دلار معامله می شود.

بایننس کوین، توکن اصلی بزرگترین صرافی کریپتو جهان یعنی بایننس (Binance) ، در چند روز گذشته به رکوردهای جدیدی رسیده است. علی رغم جهش به بالای ۶۵ دلار در اوایل امروز، مدیر عامل شرکت CZ از مردم خواست که آرامش خود را حفظ کنند زیرا این “تازه آغاز کار است”.

ثبت رکوردی جدید توسط بایننس کوین

بایننس کوین BNB

در حالی که بیت کوین و برخی از آلتکوین‌ها مانند اتریوم ، DOT و چین‌لینک در جریان رشد صعودی اخیر مورد توجه اصلی قرار داشتند، بایننس کوین به نظر می‌رسید که از این قافله عقب مانده است. اگرچه ارزش BNB نیز از اوایل ماه اکتبر افزایش یافته بود اما از اوایل ژانویه فقط” حدود ۴۰٪ رشد داشته است.

این دستاورد در مقابل سایر رمزارزها که شاهد افزایش دو، سه و حتی چهار برابری بودند، ناچیز است. در نتیجه، BNB شروع به از دست دادن موقعیت خود به DOT ، LINK ، ADA و XLM کرد و از لحاظ حجم بازار، از لیست ۱۰ رمز ارز برتر دنیا خارج شد.

اولین اتفاق برای تغییر این روند در اواسط ژانویه زمانی رخ داد که BNB به سمت رکورد ۴۷ دلاری حرکت کرد. اگرچه بعد از آن شاهد اصلاح ۲۰ درصدی بود اما توانست دوباره حرکت صعودی خود را ادامه دهد. و بعد از آن BNB دیگر حرکت نزولی نداشته است. در واقع این اتفاق با زدن رکورد ۵۰ دلاری و سپس ثبت رکورد بالای ۶۰ دلار در صبح امروز، بنا به گفته صرافی بایننس افتاده است.

علاوه بر این بایننس کوین موفق شده با گذشتن از XLM، چین لینک و بیت کوین کش به رده هشتم جدول برترین رمزارزها از لحاظ حجم بازار برگردد.

بایننس کوین

افزایش قیمت BNB را می‌توان ناشی از رشد کل اکوسیستم بایننس و مکانیسم تورم توکن آن دانست که مقداری از توکن‌های خود از قبل تعیین شده را می‌سوزاند تا زمانی که به ۱۰۰ میلیون توکن برسد. علاوه براین، تریدرها در این صرافی محبوب می‌توانند کارمزدهای کمتری را با BNB پرداخت کنند، در حالی که سرمایه‌گذاران هم می‌توانند با قفل کردن توکن‌ها، توکن‌های که تازه تولید می‌شوند را در Launchpad بدست آورند.

مدیر بایننس: آرامش خود را حفظ کنید

چانگ پنگ ژائو مقلب به CZ مدیرعامل صرافی بایننس، مطلبی در توییتر خود نوشت تا درباره تحولات اخیر اظهار نظر کند. علی رغم انفجار قیمت، وی از مردم خواست که به تصویر بزرگتر نگاه کنند و آرام باشند، زیرا این “فقط آغاز کار” است.

بعد از این اتفاق او در هنگام رسیدن قیمت بایننس کوین نزدیک به ۶۰ دلار، نظر جذاب دیگری را ارائه داد. و گفت که “برای مدتی” از توییتر خارج خواهد شد. به نظر می‌رسد که او اشاره داشت به پست مشابه اخیر ایلان ماسک مدیرعامل تسلا، قبل از اینکه ثروتمندترین مرد جهان با صدای بلند به پلتفرم رسانه‌های اجتماعی بازگشت و قیمت دوج کوین را سر به فلک کشید.

منبع
cryptopotato

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا