اخبار خارجی

مسابقه جدید بایننس؛ اهدا ۱۰۰,۰۰۰ دلار دوج کوین به کاربران این صرافی

صرافی بایننس به کاربران جدید خود ارز دیجیتال دوج کوین هدیه می‌دهد. مهلت شرکت در این برنامه تشویقی از تاریخ ۲۹ ژانویه (۱۰ بهمن) لغایت ۳ فوریه (۱۵ بهمن) به مدت ۵ روز است.

برنامه تشویقی A: اختصاص ارز دوج کوین معادل ۲۵,۰۰۰ دلار برای کاربران جدید

بایننس در هر روز به ۵۰۰ نفر اولی که در صرافی ثبت‌نام کنند و دو مورد از ۳ شرط زیر را اجرا کنند معادل ۱۰ دلار ارز دیجیتال دوج کوین هدیه می‌دهد.

۱- حداقل به میزان ۵۰ دلار آمریکا از طریق درگاه خرید ارز دیجیتال بایننس (Binance Buy Crypto) با استفاده از کارت اعتباری دوج کوین خرید کنند.

۲- حداقل ۱۰۰۰ دوج کوین از کیف پول خود یا یک صرافی دیگر به حساب خود در بایننس واریز کنند.

۳- در زمان تعیین شده حداقل ۵۰۰۰ دوج کوین در هر یک از بازارهای شامل DOGE (فیات، اسپات، مارجین و یا فیوچرز) معامله شود.

این طرح تشویقی در مجموع در ۵ دوره اجرا خواهد شد. اولین دوره این طرح به مدت ۳۶ ساعت از ساعت ۱۲:۰۰ UTC روز ۲۹ ژانویه (ساعت ۱۵:۳۰ جمعه ۱۰ بهمن) تا ساعت ۰۳:۲۹:۵۹ روز یکشنبه ۱۲ بهمن ادامه خواهد داشت. از آن ساعت به بعد هر دوره به مدت ۲۴ ساعت حساب خواهد شد. کاربرانی که شرایط لازم را داشته باشند محدود به دریافت حداکثر یک جایزه در این طرح خواهند بود.


برای بررسی مقایسه قیمت ارزهای دیجیتال به سرویس مقایسه قیمت صرافی‌ها سایت میهن بلاک چین مراجعه کنید


برنامه تشویقی B: اختصاص ۷۵,۰۰۰ دلار برای تریدرهای دوج کوین

تمام کاربرانی که در زمان طرح تشویقی در بازارهای معاملاتی جفت ارزهای DOGE شرکت داشته باشند مشمول دریافت سهمی از این جایزه به صورت زیر خواهند بود:

۱- اگر حجم معاملات کاربر  با استفاده از این رمز ارز در هر یک از بازارهای اسپات و یا مارجین بایننس، در مجموع برابر و یا بیشتر از ۱۵۰۰۰ DOGE باشد، مشمول دریافت جایزه از استخر  دوج کوین به ارزش ۳۵,۰۰۰ دلار خواهد بود. پاداش هر کاربر معادل نسبت حجم معاملات او به حجم کل معاملات توضیح داده شده در زمان برگزاری این طرح محاسبه می‌شود.

۲- اگر کاربر در بازارهای آتی (فیوچرز بایننس) در مجموع به میزان بیشتر از ۳۰,۰۰۰ DOGE معامله انجام دهد، مشمول دریافت جایزه از استخر دوج کوین به ارزش ۴۰,۰۰۰ دلار خواهد یود. پاداش هر کاربر ،به نسبت حجم معاملات او به حجم کل معاملات کاربران واجد شرایط در زمان برگزاری مسابقه، محاسبه می‌شود.

نکته مهم: حجم معاملات در این دوره در ضرایب مختلفی به صورت زیر ضرب خواهد شد. به این صورت که حجم معاملات روزهای اول و دوم با ضریب ۳، روزهای سوم و چهارم با ضریب ۲ و روز پنجم با ضریب ۱ محاسبه می‌شوند.

بایننس

اصطلاحات و نکات مربوط به مسابقه

  • منظور از جفت ارزهای معاملاتی در بازارهای اسپات و مارجین مرتبط با این مسابقه، جفت‌های DOGE/BTC, DOG/USDT, DOGE/EUR, DOGE/TRY است. جفت ارز معاملاتی در بازار آتی تنها DOGEUSD خواهد بود.
  • اگر با استفاده از کدهای معرف دیگران، حساب کاربری خود را افتتاح کنید، در طول مسابقه ۱۰٪ تخفیف در کارمزد معاملات اسپات محاسبه می‌گردد و تخفیف بازار فیوچرز بین کاربر و دعوت‌کننده‌اش تقسیم می‌شود.
  • اکانت‌های Sub-accounts به عنوان یک کاربر شناخته خواهند شد.
  • بایننس برای محاسبه قیمت دلار، از میانگین قیمت بسته شدن DOGE/USDT در بازار اسپات در ساعت ۱۱:۵۹:۵۹ UTC استفاده خواهد کرد.
  • صرافی Binance از شش ارز فیات EUR, GBP, USD, RUB, BRL, AUD برای خرید دوج کوین پشتیبانی می‌کند.
  • پاداش‌ها پس از دو هفته از روز پایانی مسابقه توزیع خواهند شد. این پاداش‌ها از طریق صفحه Reward Center قابل بازخرید خواهند بود. این پاداش‌ها از تاریخ توزیع تا تاریخ انقضا آنها معتبر خواهند بود.
  • حق لغو کردن اعتبار معاملات با اکانت‌های غیرقانونی، معاملات بین چند اکانت مربوط به یک کاربر و سایر معاملاتی که برای دور زدن سیستم انجام شود، برای صرافی بایننس محفوظ است.
  • حق کنسل کردن مسابقه و تغییر دادن قوانین آن برای بایننس محفوظ است.

این مقاله صرفا ترجمه خبر منتشر شده از صرافی بایننس است و به هیچ هنوان پیشنهاد سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

منبع
binance

نوشته های مشابه

2 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا