اطلاعیه صرافی

اهدا ۱.۵ میلیون دلار توسط بایننس جهت کمک به قربانیان ویروس کرونا

با ادامه گسترش ویروس کرونا، شمار مبتلایان به این ویروس به بیش از ۲۰۰۰ نفر و شمار کشته شدگان نیز به ۵۶ نفر رسیده است. هرچند سازمان سلامت جهانی اخیرا گفته است که برای اعلام شیوع و شرایط اضطراری جهانی بسیار زود است.

گزارش ها حاکی از آن است که این ویروس به دلیل فروش حیوانات آلوده در بازارهای محلی گسترش یافته است. این گزارش ها هم چنین بیان کرده اند که کشور چین در صدد برطرف کردن مسأله کمبود ماسک و سایر تجهیزات محافظت و پیشگیری است. در نتیجه، در سراسر جهان جنبش های انسان دوستانه ای با هدف کمک به قربانیان این رویداد به وجود آمده است.

چانگ پنگ ژائو معروف به CZ مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال بایننس در توییت اخیر خود اعلام کرده است این صرافی ۱۰ میلیون یوان معادل با ۱.۵ میلیون دلار برای کمک به قربانیان ویروس کورونا اهدا می‌کند. با این اقدام، بایننس به اولین نهاد در عرصه ارز دیجیتال تبدیل می‌شود که به قربانیان این ویروس مرگبار کمک می‌کند.

ژائو با اشاره به این موضوع که بایننس در حال کار بر روی انجام این اقدام است بیان کرد که در این اقدام از ارزهای دیجیتال هیچ استفاده ای نمی‌شود و اکنون ارزهای دیجیتال، سودی برای افراد حاضر در شیوع این ویروس ندارد.

این اولین باری نیست که بایننس کمک های خیرخواهانه می‌کند. بایننس از طریق صندوق کمک های خیرخواهانه خود، یک میلیون دلار به منظور کمک به سیل زدگان غرب ژاپن در سال ۲۰۱۸ اهدا کرده است. این صرافی هم چنین یک میلیون دلار توکن BNB به پروژه کمک های مالی آتش سوزی جنگل های استرالیا اهدا کرده است.

منبع
ambcrypto

نوشته های مشابه

اشتراک
اطلاع از
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا