اخبار کوتاه

ویژگی Power Station به پلتفرم توکن‌های هواداری صرافی بایننس اضافه شد

صرافی بایننس ویژگی Power Station را به توکن‌های هواداری خود اضافه کرده است. کاربران با استفاده از این سیستم می‌توانند NFTهای پشتیبانی شده را شارژ نمایند و با استفاده از قدرت توکن‌های خود به صورت ساعتی پاداش مضاعف دریافت نمایند. جزییات بیشتر در ادامه مطلب توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات اطلاعیه‌های هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این مطلب صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های رمز ارز است و به هیچ عنوان توصیه خرید و فروش و سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال نیست.


صرافی بایننس

صرافی بایننس سرویس Power Station را به توکن‌های هواداری خود اضافه کرده است.

  • جزییات: صرافی بایننس به صورت رسمی سرویس Power Station را برای نگهدارندگان توکن‌های هواداری راه‌اندازی کرده است. در اولین دوره از راه‌اندازی این سرویس، کاربران می‌توانند تا تاریخ ۲۴ دسامبر (۳ دی ماه) با انجام اقدامات زیر بخشی از ۶۰۰۰ توکن PORTO را به عنوان جایزه دریافت کنند.
  • با استفاده از توکن PORTO در بازار NFT صرافی بایننس، توکن FC Porto Doalkeepers را خریداری کنند.
  • با استفاده از پلتفرم توکن‌های هواداری بایننس به صفحه هواداری تیم پورتو مراجعه کرده و در بخش Power Station توکن FC Porto NFT خود را شارژ نمایند.
  • از استخر ۶۰۰۰ PORTO به کسب جایزه بپردازند.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

کمپین معاملات رمز ارز DOT و مزایده پاراچین‌های پولکادات

  • جزییات: کاربران می‌توانند تا تاریخ ۱۸ آذر ماه در این کمپین شرکت نمایند. در این کمپین اگر تعداد مشارکت‌کنندگان از ۸۰۰۰ نفر عبور کند استخر جایزه ۱۲۰۰۰ دلاری فعال خواهد شد. کاربرانی که یکی از ۳ تسک زیر را انجام دهند بخشی برابر از استخر جایزه ۱۲۰۰۰ دلاری را دریافت می‌کنند.
  • با استفاده از کارت اعتباری حداقل ۵۰ دلار رمز ارز DOT خریداری کنند.
  • حداقل معادل ۵۰ دلار ارز به صرافی بایننس واریز نمایند و در بازار اسپات کوین DOT حداقل معادل ۵۰ دلار معامله انجام دهند.
  • حساب Tokocrypto را به بایننس متصل کنند و در بازار DOT/BIDR حداقل معادل ۵۰ دلار معامله انجام دهند.
  • همچنین کاربران می‌توانند تا تاریخ ۲۹ آذر در مزایده پاراچین‌های پولکادات از طریق صرافی بایننس شرکت کنند و حداقل ۰.۱ DOT را در حمایت از پلتفرم مورد نظر خود سپرده‌گذاری کنند. بایننس به نسبت یک به یک به کاربران توکن BDOT اعطا می‌کند که مبادله آن با کوین DOT بعد از گذشت ۴۵ روز از پایان مزایده پاراچین‌ها فراهم می‌شود. برخی از پلتفرم‌ها به کاربران خود در این مزایده‌ها پاداش اهدا می‌کنند و بایننس پاداش اهدا شده را به نسبت سرمایه کاربران بین آنان تقسیم خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجین
تبدیلDGBبازار ریالی
بایننسANYANY/BTC,ANY/BUSD,ANY/USDTANKR,DAR,ENJ,HIVE,ROSE ,STPT
AMP, DAR ,RNDR
کوکوینKDONKDON/USDT
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا