اخبار کوتاه

جایزه ۲۲۲،۲۲۲ دلاری برای تریدرها؛ فیوچرز بایننس ۲ ساله شد

سرویس معاملات آتی (فیوچرز) صرافی بایننس دو ساله شد. این صرافی در کمپینی که به این مناسبت برگزار کرده است به معامله‌کنندگان فیوچرز خود ۲۲۲،۲۲۲ دلار جایزه اهدا می‌کند. جزییات این کمپین را در قسمت اطلاعیه‌های صرافی بایننس بخوانید.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس

بایننس به مناسبت دومین سال فعالیت بازارهای فیوچرز خود کمپینی با ۲۲۲،۲۲۲ دلار جایزه برگزار کرده است.

  • جزییات: سرویس معاملات آتی (فیوچرز) بایننس دو ساله شد. این صرافی از تاریخ ۲۶ شهریور به مدت یک هفته کمپین دو سالگی بایننس فیوچرز را با ۲۲۲،۲۲۲ دلار جایزه به همراه ۲۲۲ توکن NFT برگزار خواهد کرد.
  • در طرح اول این کمپین تمام کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازار فیوچرز صرافی بایننس از ۲۲،۲۲۲ دلار بیشتر باشد مشمول دریافت سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۱۱۱،۱۱۱ دلار خواهند بود.
  • در طرح دوم این مسابقه تمام کاربران بر اساس نرخ سود و زیان (ROI) آنها در معاملات این دوره رتبه‌بندی خواهند شد. کاربری که بالاترین نرخ سود را کسب کند ۲،۲۲۲ دلار جایزه دریافت خواهد کرد. ده رتبه بعد هرکدام ۱،۱۱۱ دلار، نفرات ۱۲ الی ۲۵ هرکدام ۵۵۵ دلار، نفرات ۲۶ الی ۵۰ هرکدام ۲۲۲ دلار، رتبه‌های ۵۱ الی ۱۰۰ هرکدام ۱۱۱ دلار و رتبه‌های ۱۱۲ الی ۵۰۰ باقیمانده جایزه را به صورت مساوی دریافت خواهند کرد.
  • همچنین کاربرانی که در مسابقه توییتری این کمپین شرکت کنند می‌توانند شانس خود را برای دریافت یک توکن NFT امتحان کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید. احراز هویت برای شرکت در این کمپین الزامی است.

صرافی بایننس مسابقه Moon Phase را با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

کمپین moon phase صرافی بایننس
  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۲۳ سپتامبر (۱ مهر) ادامه خواهد داشت. کاربران برای شرکت در این مسابقه باید مراحل احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند. در این مسابقه کاربران می‌بایست در بازارهای معرفی شده به معامله رمز ارز BNB بپردازند و در نهایت ۵ کارت با عنوان‌های Moon Phase را به دست بیاورند تا بتوانند کارت نهایی را قفل‌گشایی کنند. برای به دست آوردن هر کارت لازم است یکی از تسک‌های زیر را با موفقیت انجام دهید و سپس به صفحه Activity Page بروید و در آنجا کارت خود را به دست بیاورید. در صورتی که موفق به کسب تمام کارت‌ها نشوید می‌توانید کارت‌های تکراری را در شبکه‌های اجتماعی با سایر شرکت‌کندگان تعویض کنید. جزییات بیشتر این مسابقه در این صفحه قرار دارد.

صرافی بایننس رمز ارزهای IOTX, SFP, C98, INJ, MIR, REQ, TRIBE, ORN و QUICKرا به سرویس Convert & OTC اضافه کرده است. همچنین این صرافی توکن ALICE را به سرویس وام‌دهی خود (Binance Loans) اضافه کرده است.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین کمپین توکن PBX را با ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این کمپین تا تاریخ یک مهر ماه ادامه خواهد داشت. در این کمپین کاربرانی که حجم خرید خالص آنها از ۲۰۰،۰۰۰ PBX بیشتر باشد مشمول دریافت بخشی از استخر جایزه به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار خواهند بود. برای محاسبه حجم خرید خالص: مقدار فروخته شده یا برداشت شده از مقدار خرید کسر خواهد شد. علاوه بر آن به کاربرانی که حجم خرید خالص آنها از ۵۰،۰۰۰ PBX بیشتر باشد و مراحل احراز هویت خود را به پایان رسانده باشند و جفت ارز PBX/USDT را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کرده باشند در قرعه کشی شرکت داده می‌شوند و به ۵۰ نفر هرکدام ۱۰۰ دلار جایزه اهدا خواهد شد.

صرافی کوکوین مسابقه معاملات توکن XPRT را با ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۱ مهر ادامه خواهد داشت. در این مسابقه ۳۰ کاربر بر اساس حجم معاملات آنها در بازار XPRT/USDT مشمول دریافت بخشی از استخر جایزه به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار به صورت توکن XPRT خواهند بود. علاوه بر آن کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۳۰۰ XPRT بیشتر باشد و بازار XPRT/USDT را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کنند سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۵۰۰۰ دلار را دریافت خواهند کرد.

صرافی کوکوین در اطلاعیه‌ای روز پنجشنبه ۲۵ شهریور ماه اعلام کرد واریز و برداشت کاردانو (رمز ارز ADA) در این صرافی مجددا فعال شده است.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی گیت

صرافی گیت مسابقه معامله توکن XUO را با ۲۲۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

  • جزییات: این مسابقه تا تاریخ یک مهر ادامه خواهد داشت. بازارهای هدف این مسابقه جفت ارزهای معاملاتی XYO/USDT و XUO/BTC است. در طرح اول این مسابقه ۶۰۰ کاربر اولی که حداقل ۹۰۰۰ XYO به این صرافی واریز کنند مشمول دریافت بخشی از جایزه ۳۰۰۰ دلاری خواهند بود. در طرح دوم این مسابقه، کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای معرفی شده رتبه‌بندی می‌شوند و نفرات اول تا سوم به ترتیب معادل ۶۰۰، ۵۰۰ و ۴۰۰ دلار توکن XYO جایزه دریافت می‌کنند. همچنین رتبه‌های چهارم الی ۲۰۰ به نسبت حجم معاملات آنها بخشی از جایزه ۱۴۰۰۰ دلاری را دریافت خواهند کرد. برای شرکت در این مسابقه هر کاربر باید حداقل ۱۸۰۰۰ XYO در این صرافی خریداری کند. همچنین جوایزی برای کاربران تازه‌وارد و فعالیت‌های شبکه‌های اجتماعی در نظر گرفته شده است. تنها کاربرانی که مراحل احراز هویت خود را تکمیل کرده باشند می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن CIRUS به مدت ۱۴ روز در سرویس HODL&EARN این صرافی تا سقف ۱۰۰٪ سود سالانه دریافت نمایند.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)معاملات آتیسایر خدمات
کوینکسSTEEM, ZOONSTEEM/USDT,STEEM/BTC
ZOON/USDT
هوبیEDENEDEN/USDTNEARبه سرویسHuobiEarn اضافه شد
کوکوینWNCG
XNL/USDT
WNCG/USDT,WNCG/BTC
SOLVE/USDT, XNL/USDT
جمینیAXS,SLP,LUNA,MCO2,UST
WTON,ACH,ILV,USDC
کوین‌بیسBTRST, ZEN
FTXBAR/USD,PSG/USD, CITY/USD
گیتFLOKI TOKE
BTRST
FLOKI/USDT,TOKE/USDT
BTRST/USDT,BTRST/ETH
REEF
RUNE,CELR
پولونیکسMATIC/USDC,XEM/USDC, BTT/USDC, SRM/USDC
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
از طريق
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا