اخبار کوتاه

سطح کاربری پایه (Basic) صرافی بایننس حذف می‌شود

صرافی بایننس به جهت پیروی از استانداردهای جهانی، ماه گذشته احراز هویت را برای تمام کاربران اجباری کرد. بایننس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد از این پس سطح کاربری پایه از این صرافی حذف خواهد شد. جزییات این تغییرات در بخش اطلاعیه‌های صرافی بایننس توضیح داده شده است.

صرافی‌های رمز ارز در سراسر دنیا روزانه برنامه‌ها و کمپین‌های متنوعی را با ارائه محصولاتشان به کاربران خود عرضه می‌کنند. در ادامه این مطلب جزییات کمپین‌ها و مسابقات هیجان انگیز هر صرافی را جداگانه توضیح می‌دهیم. در انتهای این پست نیز جدولی از جدیدترین رمز ارزها و بازارهای متنوع ریالی و دلاری اضافه شده به صرافی‌ها آورده شده است.


این پست توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفا بازتاب اخبار صرافی‌های ارز دیجیتال است.


صرافی بایننس

صرافی بایننس سطح کاربری پایه (Basic) را حذف خواهد کرد.

 • جزییات: صرافی بایننس به جهت مطابقت با استانداردهای جهانی تغییرات زیر را از تاریخ ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) در سطوح کاربری قبلی خود اعمال خواهد کرد:
 • احراز هویت سطح پایه (Basic): از این پس قابل اجرا نخواهد بود. از این پس حساب‌های کاربری که احراز هویت خود را انجام نداده باشند قادر به انجام معاملات نخواهند بود.
 • احراز هویت سطح متوسط (Intermediate): این عنوان به تایید شده (Verified) تغییر خواهد کرد.
 • احراز هویت پیشرفته (Advanced): این عنوان به تایید شده پلاس (Verified Plus) تغییر خواهد کرد.
 • از تاریخ ۲۰ آگوست تایید هویت برای تمام کاربران تازه‌وارد این صرافی برای دسترسی به خدمات آن اجباری شده است. حساب کاربری کاربران کنونی که مراحل احراز هویت خود را تکمیل نکرده باشند در گام‌های مختلف به «Withdraw Only» تغییر خواهد کرد. این کاربران قادر به معامله، واریز ارز و خرید اشتراک نخواهند بود.

صرافی بایننس مسابقه معامله توکن ELF را با ۱۰۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار خواهد کرد.

 • جزییات: این مسابقه از ۲۵ شهریور به مدت یک هفته و در سه طرح برگزار خواهد شد.
 •  در طرح اول این مسابقه کاربرانی که در این مدت در صرافی بایننس ثبت نام کنند و حجم معاملات آنها در بازارهای ELF/USDT, ELF/BTC, ELF/ETH از ۵۰۰ توکن ELF بیشتر باشد مشمول دریافت جایزه‌ای برابر از استخر ۱۰،۰۰۰ دلاری این مسابقه به صورت ووچر توکن ELF خواهند بود.
 • در طرح دوم این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در بازارهای ذکر شده رتبه‌بندی خواهند شد و ۳۰ نفر برتر به نسبت حجم معاملات آنها مشمول دریافت جایزه از استخر ۷۵۰۰۰ دلاری این مسابقه خواهند بود. حجم معاملات کاربران در ۲ روز ابتدایی با ضریب ۳، در ۲ روز میانی با ضریب ۲ و در روزهای پایانی با ضریب ۱ محاسبه خواهد شد.
 • در طرح سوم این مسابقه از بین تمام کاربرانی که حجم معاملات آنها در بازارهای ذکر شده از ۵،۴۰۰ ELF بیشتر باشد بر اساس قواعد Challenge Rule بایننس قرعه کشی انجام خواهد شد و به ۳۰ نفر هرکدام معادل ۵۰۰ دلار توکن ELF جایزه اهدا خواهد شد.
 • جوایز این مسابقه تا دو هفته پس از پایان آن به بخش Reward Center واریز خواهد شد و کاربران تنها ۱۴ روز فرصت دارند ووچر جوایز را به توکن اصلی تبدیل کنند.

توکن‌های FRONT, PIVX, VITE به سرویس Binance Saving اضافه شدند.

 • جزییات: کاربران بایننس می‌توانند تا تاریخ ۲۶ شهریور (ساعت ۴:۳۰ بامداد) در سرویس سپرده‌ قفل شده این صرافی شرکت کنند و تا ۱۸۲.۵٪ سود سالانه دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.

صرافی بایننس مسابقه مبادله توکن PHA را برگزار می‌کند.

 • جزییات: این مسابقه تا تاریخ ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت. در این مسابقه کاربران بر اساس حجم معاملات آنها در استخر PHA/USDT در سرویس Liquid Swap رتبه‌بندی خواهند شد و به ۳۰ نفر برتر مجموعا ۴۵۰۰۰ توکن PHA جایزه اهدا خواهد شد.

صرافی بایننس دوره سپرده‌گذاری توکن LIT را با سود سالانه ۴۵٪ برگزار کرده است.

 • جزییات: کاربران این صرافی می‌توانند در بخش Binance Staking با سپرده‌گذاری توکن LIT در دوره‌های ۱۵ ،۳۰، ۶۰ و ۹۰ روزه تا سقف ۴۵٪ سود سالانه دریافت نمایند. این محصولات برای کاربرانی در دسترس خواهد بود که زودتر اقدام به سپرده‌گذاری کنند.

صرافی بایننس به کاربرانی که برای اولین از سرویس Dual Investment استفاده می‌کنند ۱۰،۰۰۰ دلار جایزه می‌دهد.

 • جزییات: این کمپین از تاریخ ۱۶ سپتامبر لغایت تاریخ ۲۳ سپتامبر ( ۲۵ شهریور الی یک مهر ماه) برگزار می‌شود. کاربرانی که تاکنون در محصولات Dual Investment سرمایه‌گذاری نکرده‌اند می‌توانند با سرمایه‌گذاری در این محصولات برای اولین بار، جایزه ۱۰،۰۰۰ دلاری این کمپین را به صورت مساوی تقسیم کنند. برای شرکت در این کمپین لازم است حداقل مقدار ۰.۰۰۲ BTC، ۰.۰۳ ETH، ۱۰۰USDT و یا ۱۰۰ BUSD در این محصولات سرمایه‌گذاری شود. حداکثر مقدار جایزه‌ای که به هر کاربر واجد شرایط تعلق می‌گیرد معادل ۲۰ دلار توکن BNB خواهد بود. علاوه بر آن ۵۸مین دوره از محصولات Dual Invetment برای تمام کاربران در دسترس قرار گرفته است.

صرافی بایننس فرآیند تغییر برند استیبل کوین PAX به USDP را تکمیل کرده است.

اطلاعیه صرافی‌های ایرانی

 • صرافی ایرانی تبدیل در اطلاعیه‌ای به کاربران اعلام کرد واریز و برداشت ارز سولانا، بر شبکه‌ی خود سولانا، مادامی که انجمن برنامه‌نویسان این شبکه خبر از رفع مشکل ندهند، بر روی سایت تبدیل بسته‌ خواهد ماند تا از هر گونه از دست رفتن دارایی کاربران،‌ جلوگیری شود.
 • صرافی ایرانی بیت پین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به علت بروز مشکل فنی در بلاکچین سولانا، تمامی تراکنش‌های این شبکه دچار اختلال می‌باشد، به همین علت برداشت و واریز کوین سولانا تا اطلاع ثانوی مقدور نخواهد بود. به محض بازگشت شبکه به حالت عادی، اطلاع‌رسانی‌ انجام می‌شود و برداشت‌ و‌ واریزها به روال عادی برمی‌گردند.
 • صرافی ایرانی سلام کریپتو در اطلاعیه‌ای به کاربران اعلام کرد به‌ دلیل به‌روز رسانی، تا اطلاع ثانوی کلیه برداشت‌ها در حال تعلیق می‌باشد. تیم فنی سلام کریپتو در تلاش است تا در حداقل زمان ممکن، این به‌روز رسانی را انجام داده و وضعیت برداشت‌ها به حالت عادی بازگردد.
 • صرافی ایرانی اکسیر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد روز جمعه مورخ ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ از ساعت ۶:۳۰ صبح الی ۸ صبح، سرویس کیف پول اکسیر به منظور به‌روز رسانی در دسترس نخواهد بود. در طول این مدت برداشت‌های رمز ارز انجام نخواهند شد اما واریزی‌هایی که در طول این مدت انجام شده باشند بعد از اتمام به‌روز رسانی بصورت اتوماتیک کارسازی شده و به کیف پول کاربران اکسیر اضافه خواهد شد.

صرافی گیت

کاربران صرافی گیت می‌توانند با سپرده‌گذاری توکن‌های NAFT و CRE به مدت ۱۴ روز در سرویس HODL&EARN این صرافی تا سقف ۱۰۰٪ سود سالانه دریافت نمایند. این برنامه از تاریخ ۲۵ شهریور در دسترس کاربران خواهد بود.

کاربران ایرانی توجه داشته باشند به دلیل آنکه کشور ایران در لیست OFAC قرار دارد، هیچ سازمانی به صورت قانونی اجازه خدمات‌دهی به کاربران ایرانی را ندارد لذا اکثر صرافی‌های خارجی احراز هویت را برای کاربران ایرانی محدود کرده اند. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

صرافی کوکوین

صرافی کوکوین کمپین خرید توکن HBAR را با ۵۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار کرده است.

 • جزییات: این کمپین تا تاریخ ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) ادامه خواهد داشت.
 • در طرح اول این کمپین به ۵۰۰ کاربر اولی که حجم واریز رمز ارز HBAR آنها از ۵۰۰ واحد بیشتر باشد مجموعا ۱۵۰۰۰ دلار جایزه اهدا خواهد شد.
 • در طرح دوم این مسابقه کاربرانی که حجم خرید خالص آنها از ۵۰۰ HBAR بیشتر باشد سهمی از جایزه ۲۵۰۰۰ دلاری این کمپین را دریافت خواهند کرد.
 • همچنین از بین کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۵۰۰ HBAR بیشتر باشد و مراحل احراز هویت را تکمیل کرده باشند و بازارهای HBAR/USDT و HBAR/BTC را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کرده باشند، ۱۰۰ کاربر به قید قرعه انتخاب می‌شود و به هر کدام ۱۰۰ USDT جایزه تعلق می‌گیرد.

کمپین توکن MAKI با ۳۰،۰۰۰ دلار جایزه در صرافی کوکوین برگزار می‌شود.

 • جزییات: این کمپین تا تاریخ ۳۰ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. برای شرکت در این کمپین احراز هویت سطح کاربری یک الزامی است. کاربرانی که حجم معاملات آنها از ۵۰۰ MAKI بیشتر باشد و بازارهای MAKI/USDT و MAKI/BTC را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کرده باشند مشمول دریافت سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۸۰۰۰ دلار خواهند بود.
 • همچنین ۴۰۰ کاربر اولی که حجم خرید آنها در بازارهای ذکر شده از ۱۰۰ MAKI بیشتر باشد مشمول دریافت ۵ دلار به صورت این توکن خواهند بود. در طرح دوم این کمپین کاربرانی که حجم خرید خالص آنها در بازارهای ذکر شده از ۱۰،۰۰۰ MAKI بیشتر باشد مشمول دریافت بخشی از جایزه ۲۰،۰۰۰ دلاری به صورت توکن MAKI خواهند بود.

صرافی کوکوین کمپین خرید توکن LSS را با ۴۰،۰۰۰ دلار جایزه برگزار می‌کند.

 • جزییات: این کمپین تا تاریخ ۲۹ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. در این کمپین کاربران بر اساس حجم خرید خالص آنها رتبه‌بندی خواهند شد و ۲۰ کاربر برتر مشمول دریافت جایزه‌ای به ارزش ۱۵۰۰۰ دلار خواهند بود.
 • همچنین صرافی کوکوین هر روز در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران از موجودی حساب کاربران اسنپ‌شات می‌گیرد و ۲۰ کاربر که میانگین موجودی آنها در این مدت از سایرین بیشتر باشد مشمول دریافت بخشی از جایزه ۲۰،۰۰۰ دلاری خواهند بود. همچنین کاربرانی که حجم خرید خالص آنها از ۱۰۰۰ LSS بیشتر باشد و بازار LSS/USDT را به لیست بازارهای مورد علاقه خود اضافه کنند سهمی برابر از استخر جایزه به ارزش ۵۰۰۰ دلار دریافت خواهند کرد.

صرافی کوینکس

صرافی کوینکس در اطلاعیه‌ای به کاربران هشدار داد سایت معاملاتی Coinexasia.vip که خود را به عنوان پلتفرم آسیایی این صرافی اعلام کرده است هیچ ارتباطی با این تیم ندارد و کوینکس مسئول سود و زیان کاربران در این سایت نخواهد بود.

 صرافی پنکیک سواپ

صرافی پنکیک سواپ در دوره توکن‌سوزی این هفته، ۷،۱۷۷،۶۵۲ توکن CAKE معادل ۱۵۱ میلیون دلار را از چرخه گردش خارج کرده است.

پنکیک سواپ فارم CHESS-USDC را با سود سالانه ۱۵۰٪ در این صرافی راه‌اندازی کرده است.

رمز ارزها و بازارهای معاملاتی زیر به لیست سرویس‌های صرافی‌های ارز دیجیتال اضافه شده است:

صرافیرمز ارز جدیدبازار آنی (Spot)بازار مارجینبازار آتی
نوبیتکسپیمان/تتر
اوکی‌اکسچنجGALA,AXSبازار ریالی
بایننسGALAGALA/BTC,GALA/BNB, GALA/BUSD,GALA/USDT
کوینکسXED,OXEN,CVX,
SLIM,PUSH,SLRS
XED/USDT,OXEN/USDT,OXEN/BTC
,CVX/USDT,SLIM/USDT,PUSH/USDT,SLRS/USDT
پولونیکسGALA,XCAD,LDO
کوکوینMLN
PBX, XPRT
NKN
EGLD
HBAR
MLN/USDT, MLN/BTC
PBX/USDT, XPRT/USDT
NKN/USDT, NKN/BTC
EGLD/USDT ,EGLD/BTC
HBAR/USDT ,HBAR/BTC
FtxINTER,GAL,ONE,MANAMANA
بیتفینیکسROSEROSE/USDT
ATOM/USDt,BAT/USDt,ETC/USDt,
NEO/USDt,TRX/USDt,VET/USDt,
,XTZ/USDt,DOGE/BTC
هوبیWOZX,EDENWOZX/USDT,EDEN/USDT
گیتWOZX,IDEX ,HID
GEL,PING,ALD
GAFI,LDO
IDEX/USDT,IDEX/ETH,PING/USDT
,GEL/USDT,GEL/ETH,HID/USDT
ALD/USDT,ALD/ETH
GAFI/USDT,GAFI/ETH,LDO/USDT,LDO/ETH
WOZX,CYS,SLIMSAND,IOTX,GALA
ONE, XED,IOST
dydxBCHBCH/USD
کراکنDYDX
BybitDOT, DOGE, LTCجفت ارز با USDTICP, AVAX
برای مشاهده بهترین قیمت خرید و فروش رمز ارزها در صرافی‌های ایرانی به این صفحه مراجعه کنید: مقایسه قیمت خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌ها
منبع
میهن بلاکچین

نوشته های مشابه

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا