اخبار خارجی

صرافی بایننس استخر استخراج اتریوم خود را راه‌اندازی کرد!

کاربران بایننس از این پس می‌توانند با اتصال به استخر ماینینگ اتریوم این صرافی ارز دیجیتال، به استخراج رمز ارز اتر بپردازند. Binance پیش از این استخر ماینینگ بیت کوین را ارائه داده بود. کارمزد این استخر تنها ۰.۵ درصد در نظر گرفته شده است.

استخر ماینینگ اتریوم بایننس

بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان در ماه آپریل (اردیبشهت ماه) Mining pool بیت کوین خود را راه‌اندازی کرد. افراد با در اختیار قرار دادن قدرت پردازشی دستگاه ماینر خود به این استخر، شانس خود را برای استخراج اولین رمز ارز بازار، افزایش می‌دهند. اکنون، صرافی رمز ارز بایننس ، استخر ماینینگ اتریوم را نیز راه‌اندازی کرده است.

صرافی بایننس برای ترغیب افراد، کارمزد این استخر در ماه اول را صفر در نظر گرفته است. این استخر ماینینگ از تاریخ ۱۲ نوامبر تا ۱۲ دسامبر (۲۲ آبان تا ۲۲ آذر) با کارمزد صفر فعالیت خود را آغاز کرده است. پس از آن، افرادی که قدرت پردازشی خود را در اختیار این استخر قرار دهند، کارمزدی برابر با ۰.۵ ٪ درآمدشان اعمال خواهد شد.

تجهیزات مورد نیاز در مشارکت استخر ماینینگ اتریوم بایننس

صرافی بایننس به منظور شرکت در این استخر ماینینگ تجهیزات زیر را در نظر گرفته است:

  • استفاده از پلتفرم ویندوز یا لینوکس
  • GPU (کارت گرافیک Nvidia یا AMD با حداقل حافظه ۴ گیگابایت)
  • ۵ گیگابایت حافظه مجازی برای هر GPU
  • دستگاه ماینر مانند HiveOS یا Easy Miner.

نحوه توزیع پاداش

نحوه توزیع پاداش در میان ماینرهای استخر ماینینگ اتریوم صرافی بایننس همانند استخر ماینینگ بیت کوین این صرافی خواهد بود. Binance برای توزیع پاداش استخراج از روش FPPS یا توزیع کامل پاداش بر اساس سهم هر ماینر از کل استخر استفاده می‌شود. بایننس استخرهای خود را تحت عنوان “استخر هوشمند” نامگذاری کرده است. ویژگی این استخرها این است که با استفاده از دستگاه استخراج بیت کوین می‌توان به صورت خودکار به استخراج دیگر رمز ارزهای مبتنی بر SHA-256 جابه جا شود. ملاک این جابه جایی خودکار، سودآوری بیشتر هر کدام از این ارزهای دیجیتال است. بیت کوین، بیت کوین کش و بیت کوین اس وی، جز استخرهای هوشمند بایننس هستند.

داده‌ها نشان می‌دهند که در هفته اخیر، استخر ماینینگ بیت کوین صرافی بایننس ۹.۴ ٪ از کل هش ریت شبکه بیت کوین را تامین کرده است. این داده‌ها همچنان نشان می‌دهد که بیش از ۵۰ درصد هش ریت فعلی شبکه Bitcoin توسط ۴ استخر ماینینگ F۲pool (۱۸.۵ ٪)، Poolin (۱۲.۵ ٪)، BTC.com ( ۱۱.۶ ٪) و AntPool ( ۱۱.۵ ٪) تامین می‌شود.اکنون این صرافی با راه‌اندازی استخر ماینینگ اتریوم به گسترش این محصول خود می‌اندیشد.

منبع
cointelegraph

نوشته های مشابه

4 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
دکمه بازگشت به بالا